Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek szerint az összeesküvés...

Ezek szerint az összeesküvés elméletek igazak?

Figyelt kérdés

Olvasd végig, mert egy egyszerű gondolatmenettel igazolom a politikai összeesküvéselméleteket !


Az ember intelligens tervezéssel a tudatos tevékenységét alkalmazva hozza létre a neki megfelelő állapotot. Ez evidencia. Az ősember is tervezéssel=fejlesztett szerszámmal tudatos tevékenységgel=csoportva verődve és csapdába csalva a mamutot ejteve el azt.


Most is ez a helyzet ; A szupermarketben vásárólva azt tapasztalod, hogy minden héten máshol van kitéve a tejtermék és az összes többi árúcikk, sőt a csemegéspúltos is a kedvenc kolbászod. Mindez nem másért van, hogy te ne tudsz ösztönösen azokat megvenni amiért betértél, hanem keresgélj és közben olyan más árúcikkekre akadsz amiket kedvezőnek ítélsz az áruk miatt vagy a csomagolása folytán kedvet kapsz nasira. ezt mind tudatosan alkalmazzák a kereskedők.


Ha instant kakóport akarsz vásárólni, azt fogod tapasztalni, hogy az összesnek a csomagolása a piacvezetőre emlékeztet (Nesqiuck). Mind citromsárga hátterű és mindben egy ruhás kabalaállat mosolyog vissza rád, ezzel is erősítve benned, hogy ha ugyan a legdrágábbat nem vagy képes megvenni, de a családnak segítesz, mert pont olyan mint a legfínomabb ! Mindegyikre rá van írva, hogy egészséges mert a csontokhoz szükséges kalciumot tartalmaz és B vitaminokat ami a gyereknek kell az iskolába, az erőnléthez. A bibi az a dologban, hogy ez ÁTVERÉS ! Tudnillik a kálcium és B vitaminok valóban hasznosak, de az instant kakaóporokban annyi mennyiségben nincsenek jelen, hogy számottevő legyen az adagjuk. Kb 0.1%, azaz egytized százaléknyi arányban vannak benne a napi mennyiséghez képest, amit te úgysem tudsz, hiszen nem vagy dietetikus szakember és azt hiszed, hogy ez milyen jó a gyereknek. Ugyanakkor viszont, amit veszel az értéktelen cukor és ízesítőanyag ! Mivel rengeteg cukor van benne, elhízáshoz vezet, lugosítja a szervezetet, szabadgyökök vannak benne és canidiázishoz vezet és a gyereket pedig fárasztja. A benne levő B vitaminok és kalcium hatását pedig nem érzed, legfeljebb az ízében, ugyanis az ízét lerontja. Nem baj, mert adnak bele több mesterséges ízjavítószert :S.


Ha ezt átgondolod, tudatosan alkalmaztás a kereskedők a gyártók a tudományos ismereteket a te megtévesztésedre. Ha nem engednék a tudomány képviselőinek a megszólalását ebben a kérdésben, te azt hinnéd hogy minden úgy egészséges ahogyan a médiában benne van.


Most jön a következő szint, a politika. A politikusok is ugyanúgy a háttérben szövetséget kötne, karteleznek, felosztják egymásközött a választásokat, hogy melyik évben ki nyerjen. Szándékosan úgy kommunikál a két rivalizáló párt, hogy ha belőle kiábrándúlnak, és tudja, hogy ki fogtok, mert nektek rosszat csinálnak szándékosan, akkor a másik riválisához húzzatok, még véletlenül sem egy olyan pártra amelyik nem az ő szekerüket tolja.


A politikusoknak hatalmuk van és ugyanúgy mint a kereskedelemben ezt meg is igyekszenek tartani. A világ vezetői Bilderberg konferenciákon gyűlnek össze a hátatok mögött és azt agyalják ki, hogyan lehetne háborúk nélkül, mondvacsinált válságokkal és más megszorításokkal kieszközőlni, hogy a népesség leredukálósjon, azaz megszabadúlni jelentős mennyiségű embertől, akik nem az ő soraikból fognak kikerülni, hanem az átlagemberéből. Ugyanúgy használják azokat az eszközöket, mint média, válságcsinálás, gazdaság mesterséges recesszióba tétele és embertömegek nyomorúságbatétele, mint amiket az un. összeesküvéselméletek néven illetett valóságot bemutató filmekben. Ugyanis a politika a tudományos embereken nem engedi ezekről kifejteni a véleményüket, amiket ha meghallgatnál te is átlátnád a helyzetet, hogy a világon nincsen politikai jobb és balolbad. csupán gazdagok és szegények. Akik fennt vannak, ugyanúgy igyekszenek fenntartani a pozíciójukat minden áron.


Mennyire gondolkodtál el ezekről korábban magatól ?


2013. ápr. 2. 22:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Ez így van.
2013. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazak. A világ mindig is így működött. Csak akkor még nem létezett a média.
2013. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom, én ide a pár utcával arrébb lévő Spar-ba járok vásárolni és mióta megnyitott (kb egy éve) mindig ugyanott volt minden. Ez alapján az elméleted bukik, legalábbis az én szemszögemből. De ha belegondolsz, ha folyamatosan változtatnák az üzletek berendezését, akkor nem tudnák a vásárlók megszokni az adott állapotot, így az egész értelmét veszti.


Ami a politikát illeti, gondolkodtam már ilyenen, mint szerintem mindenki. Lehet, hogy így van, lehet, hogy nem, úgyse fog kiderülni. Én a magam részéről azt gondolom, hogy ez a háttérhatalmi elmélet túlságosan leegyszerűsíti a világot, így valószínűleg nem igaz, mert a világ nem egyszerű és az emberek sem.

2013. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Az utolsó szóig.
2013. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, azt nem igazán tapasztaltam.


Mondjuk azt észrevettem, hogy a Nesquick már nem olyan, mint régebben volt. Amúgy cukor nélkül keserű lenne, az azért nem árt bele.


Amúgy meg egyik párt a másik...

2013. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%

Az összeesküvés nem a pártok szintjén van, az összeesküvők a média birtoklásával, gazdasági monopóliumaikkal, nemzetközi jogaikkal nevezik ki az országok élére azokat, akik kiszolgálják őket, és igyekeznek ellehetetleníteni azt, aki nem.

Amúgy ma lényegileg a stratégiákat mondják összeesküvésnek, mert el akarják hitetni az emberekkel, hogy csak az létezik, amit a sajtó mond, azokat a stratégiákat, amelyeket a sajtó nem tárgyal bármilyen okból az összeesküvéselméletté minősítik, hogy felderítése is még elmebajnak tűnjön. Pedig az összeesküvéselméletek lényegileg olyan gozdasági, politikai stratégiákról való goondolkozások, amelyekre a sajtó, bizonyos érdekeknek megfelelően nem irányítja rá a figyelmet.

2013. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Vadkan01 ***** válasza:
Nem tudom, hogy a többiekkel mit csinálnak, de ha én elmegyek vásárolni akkor csak azt veszem meg amiért lementem és kész, tehát engem nem biztos, hogy szeretnek a kereskedők.
2013. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy mindez a köznép tudatos ,tervszerű irtásának a szándéka miatt van így, szerintem egyszerűen ide vezetett a szbadpiac és a liberális kapitalizmus.
2013. ápr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 hollófernyiges ***** válasza:
94%

Csak megerősíteni tudom a 3.-t, évek óta járok időnként a Határ-úti Spar-ba, de a tej a kenyér meg a csokoládé pont ugyanazon a helyen van. A termékek csomagolása meg azért hasonlít, mert a népben rögzülve van, hogy az a forma és színvilág a kakaó. Próbálj meg sört textilöblítős edényben eladni.

Egyébként meg igen, van olyan tudomány, hogy marketing meg politológia, amik a vásárlók meg a választók viselkedését kutatják, de ez nem összeesküvés, minden nagyobb könyvtárban találsz róluk könyvet.

2013. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Az árúházakat valóban átrendezik hogy keresgélj ezt a leg alapszinző gazdasági orán tanitják. Nem hazudnak a kakaó por gyártók mert tejel eszed ami tela van kálciumal. viszont nemzetkőzi szinten nics ősze esküvés mert ha előre eldőntenék i nyerjen egy választást akor előfordlnának olyanok akik nem értenek ezel egyet és a belharcok az egyéni érdekeikért ell lehetelenitenék az ijet.

Ráaádsul az ijen elméleteket is pénzéhes emberek terjesztik akik az ijen kőnyvekől szedik a pénzüket.

És vanak elé gyenge lábakon álok mint az UFO ok aztán a NÁCI sak vagy Zsidósak . Persze egykét dologban ősze fognak a nagyválalatok meg a politikusok se fedhetetlenek d nincs ősze hangolva hanem kölőn kölőn lobizgatnak és szővetkeznek.

2013. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!