Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Spektrum a konteósok nem...

A Spektrum a konteósok nem hivatalos ismeretterjesztő csatornája?

Figyelt kérdés
Pénteken végignéztem a Nincs lehetetlen című ismeretterjesztő sorozat egyik részét, ami arról szólt, hogyan lehet földrengést okozni a HAARP-al a világ számos pontján és hogy a napokig megmaradó csíkok az égen nem kondenzcsíkok, hanem az amerikai légierő által a légkörbe juttatott valamilyen fémtartalmú vegyület (pontosan nem emlékszem a nevére), amivel esőt tudnak létrehozni és amit a vietnami háborúban is alkalmaztak. Eddig azt hittem ezeket csak az amerikaellenes hivatásos rettegők találták ki, de az hogy egy dokumentumfilm is készüljön erről, kicsit bizonytalan lettem a témával kapcsolatban.

2013. ápr. 7. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

ma már ezek (majdhogynem) tények

nagyon sok bizonyíték van fent neten

sok dokumentumfilm stb.

2013. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vadkan01 ***** válasza:
6%
Egyébként a 90-es évek végén is bemutatták már a HAARP-ot a tévében, de erre már senki sem emlékszik.
2013. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértettél valamit. Egyébként a Spektrum az utóbbi időben a 10 percenként benyomott negyedórás reklámjaival majdhogynem nézhetetlenné vált.
2013. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nézned kéne akkor a FixHD TV-t, többek között az Enigma című műsort, keress rá Youtube-on! Elleszel vele egy darabig mire megemészted a sok infót!
2013. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Spektrum reklámfelületet ad el. A reklámfelület legfőbb minőségi tényezője a pozícionálás, amikor a legnagyobb a "találati arány", vagyis ott ül a Spektrum előtt a reklámok célközönsége.


A konteós célközönség nagyon hálás dolog, nem is részletezném, hogy miért.

2013. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hatalmasat kaszál rajtuk, így neki tökéletesen megfelel ez a helyzet. Bámulják csak a konteósok, ha jól esik.
2013. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pro Patria ***** válasza:

Arra a kis időre, amíg a műsor tartott, igen. Egyébként pedig nem. Egyszer a torinói lepelről adtak le egy műsort, majd nem sokkal később (talán már aznap?) ugyanebben a témában adtak le egy másikat, amely teljesen más végkövetkeztetést vont le az ügyben.

A Spektrum nem ideologizál, összegyűjti az általa érdekesnek vélt műsorokat, és leadja. Talán ez az egyetlen ismeretterjesztő csatorna, amelyik ezt a szemléletet követi. Máshol sokkal sematikusabb és tudatosabb a műsorstruktúra.


Ui.: Ahhoz én is csatlakozom, hogy nézhetetlenné vált. Épp tegnap éjjel néztem a Rettegett harcosokat (na nem a kihozott eredményért, az csak bohóckodás, nem lehet valóban számokkal mérni, ahogyan azt ők teszik, hanem csupán mert érdekesnek találom a fegyverek erejének bemutatását - bár az sem maradéktalanul realisztikus, mert a "disznó" valójában csak egy kibelezett, süldő malac, ami korántsem akkora ellenállású, mint az emberi test, a ballisztikus zselének meg nem hiszek, mert egyszer kézzel tépték szét, azaz biztosan nem úgy viselkedik, mint a hússzövet, ám ennek ellenére mégis érdekes, de mindegy is, most nem ez a téma:), viszont hogy 40 perc alatt 5 darab (számoltam!) reklám volt, az gyalázatos. Nem hittem el, amit látok.

2013. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért vannak rajta hiteles tudományos és egyéb műsorok. De ezek után már nehezebben bízik meg az ember az ott elhangzottakban. Szerintem te valamit félreértettél, és inkább a konteósok agyszüleményeiről szólhatott a műsor, nem arról, hogy azok igazak vagy tudományosan igazoltak lennének. Legalábbis remélem, hogy ilyen baromságokat nem adnak le.
2015. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!