Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Végtére is mi a hivatalos...

Végtére is mi a hivatalos álláspont a hetes számú WTC épületről?


2012. febr. 28. 21:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
5%
Felfalták a reptoidok.
2012. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

úgy tudom az, hogy a leeső égő darabok. bár addig sosem dőlt össze épület (felhőkarcoló) tűztől, sok eset volt, ahol nem 2-3, hanem 10 szinten égett a torony, és semmi. Azóta sem. Főleg irányított robbantás-szerű dőléssel.

100%, hogy felrobbantották.


megjegyzem, a másik kettő is pancake-effekttel dőlt össze, nem úgy mintha letörne vagy valami. gyakorlatilag szabadeséssel dőltek össze. Nem mellesleg direkt úgy volt tervezve (főépítész is nyilatkozta) hogy akár több 747-es becsapódást is kiálljon összedőlés nélkül.

2012. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Hogy összedőlt.
2012. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

Nincs hivatalos álláspont. A 911 Commission által kiadott hivatalos jelentésben (könyvben) egész egyszerűen nem szerepel róla semmi.


Belinkeltem volna neked egy videót erről, de ez fogadott:


"911 Commission Member Doesn..."

Ez a videó már nem érhető el, mert a kapcsolódó YouTube-fiókot megszüntettük harmadik felek ismétlődő szerzői jogi értesítései miatt; a panaszosok közé tartozik például: <br />


Learn Our History

United States Department of Homeland Security

Viacom International Inc


Sajnáljuk.


Kiemelném az United States Department of Homeland Security-t. Nem nevetséges, hogy ennyire takargatják az igazságot? Csak ennyire lóg ki a lóláb...


De ha jól emlékszem a Loose Change Final Cut változatában feltesznek ilyen, és ehhez hasonló kérdéseket is a bizottság tagjának vagy vezetőjének már nem emlékszem.

2012. febr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%

Hivatalos álláspont szerint az elharapózó tűz miatt dőlt össze.


Ez az első magas épület, ami tűz miatt dőlt össze. Korábban írták, hogy felhőkarcolók nem dőlnek össze pusztán a tűztől. De eddig nem is volt arra példa, hogy egy felhőkarcoló fél napon át tíz emeletében folyamatosan lángoljon.


A tüzet az ikertornyokból kihulló törmelékek hozták magukkal. A többi szomszédos épület is ugyanúgy súlyos károkat szenvedett, például a Fitermann Hall a szomszédos torony összedőlésétől már helyrehozhatatlan károkat szenvedett.

2012. febr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%
A WTC 7-es wikipedia oldalán, írnak arról, hogy milyen vizsgálatok és konklúziókat vontak le. A kis számok hivatkozásokat jelölnek, amiken tovább vizsgálódhatsz.
2012. febr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Az amerikai titkosszolgálat ripityára robbantotta.
2012. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%
Ajjaj, megjött a Paranoia Kommandó!
2012. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%
Miert lettem lepontozva? A kerdes ugy szolt, mi a hivatalos allaspont, en meg leirtam, mi a hivatalos allaspont. Mindenkinek szive joga nem hinni benne, de ettol meg ez a hivatalos allaspont.
2012. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%

ma 13:33


Nekem is az a véleményem, hogy nyakig bűnös George W. Bush és Dick Cheney az embermészárlásban.

2012. febr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!