Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről az Izraelr...

Mit gondoltok erről az Izraelről szóló filmről?

2013. máj. 2. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam.


Nem ő az egyetlen izraeli aki ilyeneket mond ,többen vannak.


Viszont ők "kitaszítottnak" számítanak vagy sokan nem akarnak nekik hinni , mint például mindjárt jön pár válaszoló , aki azt fogja mondani , hogy nem igaz amit ez az ember mond.

2013. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
CSak a címet kell elolvasni, hogy sejtse az ember, ismét szembetalálkozott egy ordas nagy összeesküvés elmélettel.
2013. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na a 2. válaszadó ékes példája az alvóknak.


Nem először és nem utoljára kerülnek ki csúnya dolgok Izraelről, nem tudom, mikor fogják fel végre az emberek, hogy nem olyan üldözött ártatlanok, mint amilyennek mutatják magukat.

2013. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem is mondta senki, hogy "olyan" üldözött ártatlanok.

De nem is "olyan" velejéig romlott gonosztevők, mint azt páran be akarják állítani.


Az átlagos zsidó egyszerűen csak élni akar, megtermelni a napi betevőjét, és eltartani a családját. El kellene már különíteni a zsidó közembert és a zsidó államot, mert nem ugyanaz a kettő.

2013. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs! = összeesküvés elmélettel.


Csak ilyen van = összeesküvés


Ha ennek tartod = összeesküvés elmélettel.


Akkor cáfold is meg!!!

2013. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!