Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bulgáriának mitől fogy ilyen...

Bulgáriának mitől fogy ilyen brutálisan a népessége?

Figyelt kérdés

-1,1%-os a csökkenés (Mo. kb -0.3)


A kivándorlás is rátesz egy lapáttal, de nem az növeli meg ennyire. Bulgáriában mitől lett ilyen katasztrofális a népességcsökkenés?


A cigányok száma növekszik rohamosan, még a törököké is csökken.

Becslések szerint 2060-ra 7 millió helyett 5 millió lakosa lesz Bulgáriának, és ha már most van az országban 1 millió cigány akkor nem kell ugye mondanom az arányukat.


Macedónia, Koszovó, Szerbia is szegény ország, mégsem csökken ennyire a lakosság.



Mi lesz a jövőben Bulgáriával? Már csak a cigányok miatt is kérdezem.....



2013. máj. 7. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nincs jövőkép,csóróság van, sok a cigány
2013. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És ez a bolgár kormánynak fel sem tűnik, h ennyire fogy a lakosság? Mert szerintem a hülyének is feltűnne, hogy 500 faluval kevesebb van.
2013. máj. 7. 15:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Bulgáriában ,úgy tudom Gyurcsány alteregója van kormányon.

Ne is csodálkozz , hogy bajok vannak.


Gondolom a tökfej liberális szocdem szindikátus kormányok rasszizmust meg hasonlókat kiabálnak állandóan.

2013. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy ilyen mértékű fogyás (és egyre kevesebb adózó) hogyan nem tűnik fel senkinek...Rasszistázás ide vagy oda, Bulgáriában tüntetések is voltak a cigányok ellen, és egyik párt vezetésével skandálták, hogy nem akarnak cigány államban élni....
2013. máj. 7. 15:17
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Hiába tüntetnek.

Az EU diktál nekik (is). Ez a kártékony szervezet teszi tönkre Európát és az európaiakat.


Remélem lesznek sokkal nagyobb tüntetések, megmozdulások is, és észbe kapnak a bolgárok.

2013. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Országos tüntetés volt a cigányok ellen.

De a hírek azt mondták, hogy a bolgár kormányt csak Schengen érdekli.

2013. máj. 7. 15:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk attól, hogy ugyanaz megy náluk, mint egész Európában...
2013. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gazdaságirányítása nálunk is brutálisabb. Ez sok embernek feltűnik, de a rendbeszedés sok kínnal jár és nem népszerű. Márpedig egy politikus - ezen a vidéken - úgy gondolkodik, hogy "én 15-20 évig akarom megszedni magam, addig nem fogy el ennyi lakosság, azt meg már nem fog érdekelni". Tudod, ezt nevezik "hazafias" sőt, "nemzeti" érzelemnek.
2013. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tehát akkor elmondható, hogy 2060-ra Bulgária fix h Gypsyland lesz?
2013. máj. 7. 16:02
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nem is addigra, de 2100-ra tuti. Meg mi is, meg úgy az egész kontinens egy bazi nagy törzsi csatatér lesz cigányokkal, négerekkel, arabokkal, európaiak maradékával, stb...
2013. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!