Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Baby P, vagyis Peter Connelly,...

Baby P, vagyis Peter Connelly, a 17 hónapos korában brutálisan meggyilkolt kisfiú ügyében történt azóta változás? Arra gondolok, hogy az anyját valamint a nevelőapját azóta iengedték-e, vagy módosult-e az ítélet? Esetleg egyéb fejlemények?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon felzaklatott ennek a kicsi fiúnak az értelmetlen halála,miután sokat olvastam róla a neten.

Kíváncsi volnék,azóta mi történt az anyának semmiképp nem nevezhető nővel és a neonáci nevelőapával.


Ha valaki tud,kérem segítsen,bármilyen infó érdekelne.

Kíváncsi vagyok a véleményekre is,Ti embernek tartjátok az ilyeneket?????Mármint ezeket az állatokat akik ilyet tesznek egy ártatlan gyerekkel?


Köszi a válaszokat!


(egyébként a témába vág a szakdolgozatom is,gyermekvédelemből)


[link]


Belinkelem magyarul is,bocsi az angolért:)


2010. febr. 18. 21:02
 1/4 anonim válasza:
Rosszul lettem!
2010. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne aggódj én is....

Azóta megírtam a szakdolgozatomat jelesre és maximális credit pontra:)

2010. ápr. 21. 08:01
 3/4 anonim válasza:
vicces, hogy csak ennyit kaptak... ugyanúgy megkínoztatnám őket, mint amit azzal a kisgyerekkel tettek. :(
2012. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én csak nemrég olvastam a kisfiú történetét és napokig nem tudtam aludni, szabadulni a kínzó képektől. Még most is görcsben van a gyomrom ettől az esettől. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy létezhetnek ilyen emberek. És akik tudtak volna neki segíteni hogy lehettek ilyen ostobák? A kisfiút halála előtt elvitte az apja és akkor már hiányoztak a körmei és tele volt ütésnyomokkal, vágásokkal, ez nem volt neki gyanús? És a nagymama is azt mondta, hogy feltűnt neki, hogy a kisfiú sírni kezd ha belép a szobába az az állat és próbál elbújni, de ő sem tett semmit. A szociális munkás pedig nem nézte meg rendesen a kocsiba ültetett, csokival direkt összekent gyereket, pedig tudta, hogy korábban már bántalmazták. És az apa mért nem vette magához, hisz ő is tudta, hogy előtte a gyerek kétszer is kórházba került már a verések miatt???? És minek kell ahhoz mindenáron ragaszkodni,hogy a gyerek maradjon a családban? Ok alapesetben jobb neki egy családban, mint intézetben, de ahol egyszer megvernek egy 17 hónapost, azt minek adják vissza, hogy megöljék? Annyit tudok az ügyről, hogy az "anya" fodrász lett a börtönben és próbálja beállítani magát, mint áldozat, aki nem tudott semmiről. Ezért is kapott csak 5 évet, mert ezt benyalták. Pedig nem igaz, hisz pl ő kente be a kisfiú arcát csokival, hogy elfedje a szocmunkás elől a sérüléseket. És megmagyarázta az apának a hiányzó körmöket is. A börtönben sokan elutasítják, hogy ő vágja le a hajukat és írt egy bocsánatkérő levelet is, hogy sajnálja. Hát ez tipikusan az az ügy , amit nem lehet elintézni egy sorry-val. Egy velejéig gonosz nő, aki hagyta, hogy halálra kínozzák a fiát, arra tartotta, hogy szórakoztassa a férfi vendégeit. Állítólag félt, azért nem segített a kicsinek. Én korábbi bántalmazott gyerekként és édesanyaként is elmondhatom, nincs az az erő, ami megállíthatna, ha a gyerekemről van szó, úgyhogy ez egy nagy kamu. De a közvélemény nem hisz neki és nagyon utálják, nem is mer kijönni a sittről. Úgy tudom most augusztusban szabadul. Szeretné, ha az állam fizetné, hogy megváltoztassa a személyi adatait és a plasztikai sebészt, ami óriási felháborodást váltott ki Angliában. Az a patkány nevelőapa 12 évet kapott , őt már megverték egyszer a sitten (sajnos nem eléggé), és leforrázták az arcát. A harmadik szemét már egyszer kijött, de most újra sitten van. Én nem vagyok halálbüntetés párti, de ilyen különösen kegyetlen esetekben nem gondolkodnék. Ezek nem érdemlik meg az életet! Őszintén remélem, ha kijönnek a sittről, majd elintézik őket, elbújni nem tudnak szerintem. Amerikában nem szaroznak az ilyenekkel, bár a méreginjekciót túl emberségesnek tartanám az esetükben...
2013. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!