Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország a problémás bevándo...

Svédország a problémás bevándorlókat miért nem dobja ki az országból?

Figyelt kérdés

Svédországban a muszlim bevándorlók követik el a bűncselekmények 85%-át, plusz Svédországban a legnagyobb a nemi erőszak aránya.

Tőlünk sok cigány is odamegy.


Svédország miért nem hajítja ki az ilyen problémás egyedeket? Miért jó nekik, hogy hagyják? Vagy a svéd társadalom is olyan mint a magyar, hogy elnéznek nekik mindent, mint mi a cigányoknak?



2013. máj. 21. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Svédország a liberalizmus terén átesett a ló túloldalára ,de komolyan.Például semleges nemű öltözőt csináltattak egy iskolában....


"Vagy a svéd társadalom is olyan mint a magyar, hogy elnéznek nekik mindent, mint mi a cigányoknak?"

Valami olyasmi , de arrafelé nem is merik úgy kimondani , mint Magyarországon , mert a politikai inkorrektség szégyen.

2013. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Napi multikulti:

[link]

2013. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 The Evil Twin ***** válasza:
100%

Ennek több oka van:


- Ha bűncselekményeket követ el valaki Svédország területén, akkor fenntartja a svéd állam is magának azt a jogot, hogy ők büntessék meg (az ő ügyészségük emeljen vádat, az ők bíróságuk tárgyalja az ügyet, az ő büntetés-végrehajtásuk hajtsa végre). Ugyanezért küzd Magyarország is az ír gázoló ügyében. Képzeljétek, hogy milyen csúnya pofánverés lenne a svéd társadalomnak, ha egy muszlim erőszaktevőt hazazavarnának, ahol aztán élné világát, mert az ő országában amit elkövetett, az nem bűn.

Lásd.: azeri baltás gyilkos.

- Előfordulhat, hogy az illető bevándorlót a saját hazájában meggyilkolnák politikai okokból. Ez felülír mindent, ugyanis civilizált ország senkit nem küld a halálba. Még akkor sem, ha a társadalom utolsó, gané legalja. Ha elkezdené Svédország hazaküldeni az ilyeneket, ahol aztán kivégeznék őket, egy idő után már a saját állampolgárait zavarná a tény, hogy az állam a saját legalapvetőbb elveinek mond ellent azzal, hogy még az erőszaktevő bevándorlónál is aljább embereknek kedvez azzal, hogy a kezükre játsszák azokat, akiket meg akarnak ölni, mert Allah, vagy a Vezért elvtárs így kívánja.


"Napi multikulti:

[link]


Előző, vannak ennél cifrább esetek is a multikultiban. Az angol 2011-es utcai zavargások például pont megfordították a helyzetet: a legtöbb zavargó ugyanis brit fiatal volt (szégyenletes módon volt köztük olimpiára készülő atléta is, akinek a karrierje tört ketté ostoba viselkedése miatt) és a sajnos halálos áldozatok egy csúnyán magas hányada bevándorló, akik az otthonukat, vagy az üzletüket védték a hordában támadó csürhe ellen. Hozzátenném, hogy a hétköznapi angolok közül a legtöbben a bevándorlók mellé álltak akkor, a legnevezetesebb az volt, amikor még football ultrák is csatlakoztak a templomok és üzletek körül járőröző kardos szikh-ekhez.


[link]


[link]

2013. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Mert nem én vagyok az Ország vezetője azért.

A bevándorló szó alatt az idióta erőszakolós, robbantgatós iszlámokat értem majd a kommentemben.



A problémás bevándorlók elszaporodása ellen meghoznám azt a törvényt ami Kínában is működik, családonként 1 gyerek engedélyezése.


A politikát csak Svéd származású embereknek engedélyezném.

Mert ha megalakul egy bevándorló párt és leváltja az eredetit, akkor már meg is van a baj.


Miniszterelnök csak Svéd ember lehessen.

A bevándorlókat minden bűnért büntessék meg 10X olyan erősen. Tehát míg egy Svéd ember 5 évet kapna valamiért, addig egy bevándorló kapjon 50 évet. Egyből nem lenne annyi bűnözés sem.


A bevándorlók fizetése legyen 3X kevesebb mint egy Svéd állampolgár fizetése.


Aki robbantgatást követ el vagy nemi erőszakot a bevándorlók közül azt értelemszerűen ítéljék el 10X olyan erősen, plusz a családjától vonjanak meg mindenféle támogatást.


A vallásuk gyakorlását természetesen betiltanám, kiközösítésben lenne részük.


Ha esetleg összefognának hogy lerohanják közös erővel az Országot akkor pedig bevetném a katonaságot. Azonban ha nem vetemednének ilyenre, akkor az általam javasolt dolgok miatt úgyis elhagynák az Országot mert nagyon nehéz lenne nekik az élet.


Mivel csinálhatnának annyi gyereket amennyit akarnának, nem lenne pénzük, ha csinálnak valami galibát meg lenne tőlük volna minden. Nem hiszem hogy életben maradnának az Országban. Kénytelenek lennének máshova menni élősködni, ha egyszer a bevándorlók elözönlenek egy Országot mert ott annyira jól élnek a megoldás egyszerű, élhetetlenné kell nekik tenni a körülményeket. :))


Ha a bevándorlók nem tudnak elszaporodni se életben maradni úgy járnak mint a hal víz nélkül. Persze kétlem hogy egy vezetőnek lenne annyi esze, hogy bevezet valami ilyesfajta dolgot, ami segíthetne az Országán. Nem tenni semmit és csak tömni a zsebünket az Országgal és a Néppel nem törődve valahogy egyszerűbb. :))


Elég lenne csak a szaporodás elleni törvényt bevezetni kezdetnek, hogy családonként 1 gyerek. Kezdetnek legalábbis.

2014. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

4-es!

Te nagyon sötét vagy. Én sem vagyok oda értük, engem még a turisták is rendszeresen felkrnak, de ez ennél ezerszer összetetteb politikai, szociológiai, pszichológiai kérdés! Amit te leírtál az egyszerűen abszurd.

2014. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Sötét vagyok? Ohh pedig még nem is mutattam semmit. :))

Tudod az a baj, hogy emberként gondolkodsz ezen a problémán.

Van egy olyan mondás, hogy a cél szentesíti az eszközt.


Túl emberséges vagy mint a többi kis hülye a vezetői székben. Nem kell pszichológiai meg egyéb okokat vagy kifogásokat keresni, ehelyett elég lenne csak lerugdosni őket a Pokolba. Ha egy népesség 20%-a rendes és 80%-a veszélyt jelent másokra, akkor számomra természetes hogy az egészet kiirtom.


Japánt anno elárasztották a Portugálok, ha akkoriban a Tokugawa Shogunátus nem irtja ki őket, akkor valószínűleg most hatalmas gondok lennének a Portugál kisebbséggel. Egy olyan ember ne ossza nekem az észt, aki egy olyan műbalhé miatt mint a rasszizmus visszakozna cselekedni. Csak mert nem etikus vagy nem emberséges. Ha egy Ország veszélyben van az élősködők miatt akkor számomra természetes, hogy meg kell tőlük szabadulni.


Persze te az a fajta ember vagy, akinek az emberség a legfontosabb. Az nem izgat, hogy a kisebbség elszaporodik. Vagy izgat, de csak azt tudod hajtogatni, hogy miért nem lehet tőlük megszabadulni. Öregem egyet fogadj meg, ez egy baráti jó tanács! Sose menj hadvezérnek. :))


De majd meglátjuk, hogy mit szólsz akkor ha az Ország 90%-a Cigány lesz és a gyerekedet Cigányok veszik körül, vagy ha a lányodat megerőszakolják, Svédország ostoba vezetése lesz a példa arra, hogy mi fog itt történni. Ott se tesznek semmit, mert ez meg az. Mert a politikusok ott verik magukat, hogy nekem diplomám van meg 150-es IQ szintem de az egyetlen amit javaslok, hogy üljünk a székünkben. Aztán majd megszűnik a probléma.


Vagy nem... mondj valami okosat!

Mond el milyen szemét, hü*lye, ostoba alak vagyok és csapj hozzá a kommentedhez bonyolult fogalmakat és írj róla oldalakat. Japánban a letelepedésnek szigorú szabályai vannak, Kínában minden családnak csak 1 gyereke lehet. Ha ilyen szabályok lennének itthon vagy a hü*lye Svédeknél, akkor talán nem szaporodnának olyan gyorsan a bu*zi Arabok. Nem azért de ha én lennék a vezető és az Országom női tagjai félelemben élnének engem nem érdekelne, hogy a havi 100 milla helyett csak 50 millát tehetek el elintézném őket egy életre. Mert az én Országom az én Országom és az van amit én akarok nem pedig az amit a kisebbség akar. Egyszerűen hagyják őket elszaporodni. Bezzeg régen nem voltak ilyen gondok, legyilkolták őket ha tudnák és kész. Jelen, modern társadalmunkban mindenféle fogalmakat, törvényeket kitalálnak és akkor csodálkoznak ha mindenhol rossz a politikai meg a gazdasági meg amit tudom én miylen helyzet. Igazság szerint a továbbfejlődés amitől az emberiség a szellemi felemelkedést várta csak hülyébbé tette. Vicces dolog azért, én jót derülök rajta, hogy a sok szabály, a civilizáció, az a rengeteg törvény végül a visszairányult a kiötlőire. Most a hülye törvények és szabályok miatt nem tehetnek semmit. Ha mondjuk a Cigányoknak kiadnánk az egyik Megyét és elkerítenénk őket rámondanák, hogy ez rasszizmus és nem lehetne megvalósítani. Nahh ugye, törvény, szabály, miegymás, végül oda vezet hogy senki nem tud semmit tenni. Én kitartok azon véleményem mellett amit az előző kommentemben írtam vagy a katonaság mellett, hogy erővel szabaduljon meg az ember ezektől a korcsoktól. Vagy te szeretnél Cigányországban vagy Arabországban élni, ahol ezek azt tesznek amit akarnak?


Én elmondom először és utoljára, hogy nekem mindegy mi lesz. Kimegyek külföldre és le van róluk a gondom egy életre. De vajon veled mi lesz és ezzel az Országgal vagy Svédországgal? Már most sok a Cigány és az Arab... 10X annyi mint 10 éve, mi lesz 20-30-40 év múlva? Megmondom. A vezetők nem csinálnak semmit, mert így diszkrimináció meg úgy rasszizmus, meg anyám kínja és cseszhetik. Mindketten cseszhetik. Mindenki cseszheti, mert senki se hoz radikális és kemény döntéseket. De nekem mint mondtam mindegy, felőlem verheted itt magad hogy én egy barbár vagyok te meg egy intelligens Einstein, a végeredményen nem változtat. :))


És akkor most eljátszom a szerepet, amit egy hozzád hasonló vezető mondana el ilyen helyzetben.


- Minden embernek megvan a joga ahhoz, hogy annyi gyereket hozhasson a világra, amennyit akar.


- Mi Keresztény Ország vagyunk, nem tehetjük meg hogy úgy bánunk egy másik néppel mint a Japánok. Ők is Isten gyermekei, őket is megilleti minden olyan juttatás ami minket.


- Nem tilthatjuk meg az Araboknak a nők megerőszakolását, mert ez az ő vallásuk része. A robbantgatások ellen nem tehetünk semmit, mivel ők csak a vallásuk tanítását követik.


Tudod mit?

A te kedvedért legyen egy Cigányos verzió is:


- A Cigányok elleni támadás okozóit elítéltük. Ebben az Országban nem történhet meg, hogy bárki kedve szerint megölhessen egy olyan embert, akinek a bőrszíne más mint az övé.


Ennek az igazi verziója:


- Nem engedhetjük meg hogy még több leendő Fidesz szavazót megöljenek, ha a Cigányoknak elveszik bennünk a hite nem nyerjük meg a következő szavazást!



Nahh jó legyen egy méh jobb ötlet a végére. :))

A vezetők helyében én alakítanék egy titkos hadsereget, nagyon sok szélsőségest kiképeznék bérgyilkosnak. Ők elkezdenék az éj leple alatt irtani az Arabokat és a Cigányokat. A Média úgy állítaná be a dolgot, hogy szélsőségesek gyilkolják a kisebbséget. Mi a vezetők úgy tennénk mintha nem tudnánk a dologról, megígérnénk hogy mindent megteszünk blablabla. A kisebbség egyre nagyobb iramban fogyna, majd ez a titkos radikális hadsereg egyszerűen eltűnne.


Na? na? Gyerünk, tippelj kitől van az ötlet??!!

Szégyellem... de nem tőlem. :(((

Egy Japán hadvezér akit csak úgy emlegetnek itt-ott, hogy "A Démonkirály" ezzel a módszerrel irtotta ki a Ninják Faluját még a 16. század előtt. Sok dolgot át kellene venni a jó öreg hadvezérektől, mert ők tudták mire mit feleljenek. De sajnos a mi korunkban amikor saját magunknak teszünk keresztbe a jogszabályokkal meg a törvényekkel nem lehet ilyesmit tenni. Maximum akkor fog ilyen bekövetkezni amikor az egyik vezetőt nem fogják érdekelni a szabályok. Vicces és szomorú is egyben, hogy a szabályok és törvények miatt nem tehet senki semmit.

2014. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akár tetszik akár nem amit írtam, ezek a legértelmesebb és legcélravezetőbb megoldások, ha brutálisak is. Persze ebbe nekünk nincs sok beleszólásunk, de nem kell aggódni nem hinném hogy a közeli jövőben ilyesmiket csinálnának a vezetők.


Ezek kemény döntések lennének, így hát marad a tovább szaporodás és a kretén kisebbségek eltartása. Aki akar itthon marad, én elhagyom az Országot, ahogy 2 osztálytársam is elhagyta, a postásunk is elhagyta meg még mások is elhagyták. :))


De ha te is el akarsz menni akkor olyan Országot keress ahol a kisebbségek értelmesen vannak beválogatva az Országba és ahol szigorúan leellenőrzik őket.

2014. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
63%

Akkor két kérdés:


Hogy definiálod, ki a svéd?

Hogy jön ide a vallás?


A nemzetiségek nevét pedig továbbra is kisbetűvel írjuk magyar nyelven.

2014. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!