Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A skandináv országok (Dánia,...

A skandináv országok (Dánia, Svédország, Norvégia) sokkal fejlettebbek, mint Németország?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Az életszínvonal magasabb , igen.

Viszont a közbiztonság főleg Svédországban ,Norvégiában igen rossz.

2013. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én dániaban voltam.elég drága minden.
2013. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Rossz a közbiztonság Skandináviában? Mindennap tanul valami újat az ember :D


Egyébként, ha életszínvonalról van szó, akkor ha nem is sokkal, de tényleg előrébb járnak az északi országok a németekhez képest.

2013. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván vannak mindenhol különbségek, Dánia és Svédország speciel eléggé fejlett, de szerintem összességében nem fejlettebbek, mint a németek.
2013. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Bizony rossz a közbiztonság Svédországban és Norvégiában hála a multikultinak.Azelőtt tényleg igen jó volt a közbiztonság.

A nemi erőszakok Svédországban a legmagasabbak egész Európában.Sőt már lassan egy afrikai országhoz hasonlít.


Az ő törvényeik sem eltérő kultúrák kezelésére vannak kitalálva mint az USA-ban.

Svédországban a bűnül 95%-át a Közel-Keletről vagy Afrikából származó emberek követik el.

Meg a svédek sok dologban igencsak átestek a ló túloldalára.

2013. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
44%
Mint pl.? Miben estek át a ló túloldalára?
2013. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na erről én se hallottam, hogy Skandináviában a közbiztonság rossz. És itthon? A "bocsi tesa, mennyi az idő" ??? Szerintem nem lehet rossz. A közbiztonság az életszínvonalhoz köthető, itthon a szar helyzet okozza a közbiztonság romlást.....szerintem.
2013. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Fordítva.

Egyáltalán nem fejlettebb.

Németország Európa legfejlettebb állama egyelőre, északi országok sincsenek nagyon elmaradva csak ne az elsőhöz viszonyíts.

A németek az egyetlenek akik a válság ellenére gazdasági növekedést tudnak felmutatni , az exportjuk megint rekordot döntött bla bla bla. Elég ha ránézel a gdp- mutatókra. Tudom , a nagy skandináv megszállottak most lehurrognak , de én a tényeket mondom. Egyelőre a kontinensen Németország a legfejlettebb. Bár ez attól függ , mit értesz te fejlettség alatt.

Az is tény , hogy az északi országok életminőségben jobbak , dehát ők évek óta ebbe fektetik a pénzüket , és mindenük meg is van nekik hozzá.

A németek pont fordítva. Ők az életszínvonalt hátrébb sorolták a fontossági listájukon , és elkezdtek iparosodni , nagy pénzeket fektetni a gazdaságukba. Ami teszem hozzá meg is látszik. 22 évvel ezelőtt sehol sem voltak most meg.. Egy szó mint száz, összehasonlítatlanok. De nekem mindig is a németek lesznek a kedvenceim ;)


Ui.: Nem, a közbiztonság nem függ az életszínvonaltól.. Nézd meg pl. az amerikaiakat...

2013. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
60%
Adj 4 évet Ausztriának, és a német gazdaság Sehol se lesz, köszönhetően, hogy Németország "tartja" el az EU-t csúnyn szólva a Finnekkel meg Angolokkal együtt.
2013. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. Ausztria is szédületesen növeli a gazdaságát, hála az önfenetartó gazdaságának. A világ egyik leggazdagabb országa, és mije van? Csak hegye, és némi síkság, és egy nagyobb folyó. Ebből ők olyat csináltak, amit senki más nem...jólétet, és közbiztonságot. Sok a keleti nép ott is, de nincs is balhé belőle. Miért? Mert jólét van, ami közbiztonságot eredményez.
2013. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!