Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem szálljuk meg Ameriká...

Miért nem szálljuk meg Amerikát a demokráció teljes porba tiprása, a fékek és ellensúlyok teljes felszámolása, terrizmus, kémkedés, droggar való üzérkedés, háborus bűnök miatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 12:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Terrorizmus, droggal :P
2013. jún. 12. 12:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Felőlem aztán megszállhatod...
2013. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antimod ***** válasza:
És kik szállnák meg?
2013. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát minden demokratikus államnak ez lenne a kötelessége, nem? Vagy ez csak akkor érvényes, amikor ázsiai országról van szó?
2013. jún. 12. 12:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugy van! Igazad van! Szerintem a miniszterelnök ur csapatában a helyed.
2013. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már hogy orbán? Nem kösz
2013. jún. 12. 12:43
 7/14 anonim válasza:
28%

Az a bajod, hogy te is sokat gondolkodsz és nagy az igazságérzeted.


Nem is elsősorban Amerikával van itt a baj, hanem az azt irányító zsidó érdekkörökkel!

2013. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem szoktam sokat gondolkodni, sőt, igazából csak számolás és emlékezés közben szoktam, minek gondolkodni? Amit tudok azt tudom rögtön, amihez meg 10óra analizálás, boncolgatás, brainstorming kell, annak a minősége általában olyan is...

Inkább élek a jelenben, minthogy az elmében létező múlt/jövő rabja lennék... A jelenről pedig nehéz lenne gondolkodni :S

2013. jún. 12. 13:01
 9/14 anonim ***** válasza:

És kinek lenne akkora hatalma ,hogy megszállja az egyenlőre még legerősebb államot a Földön?


A lakosság militarista , fegyverekkel rendelkezik.

Emellett az államnak vannak atomfegyverei ,képzett serege.


Gazdaságilag lehetne csak összeroppantani.

2013. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már pedig nem ártana, ha közben gondolkodnál is, MERT az USA a világ legerősebb katonai hatalma és atomfegyverekkel is rendelkezik. Meglehetősen nehéz lenne egy ilyen megszállást kivitelezni, aztán ha valami nagy csoda folytán mégis összejönne és atombombát sem vetnének a fejünkre, akkor a már fent említett militáns lakosság szerveződne ellenálló csoportokba (ha már erről van szó, ajánlom a Red Dawn című filmet. Érdekes film, ha lehámozod róla a szokásos amerikai propagandát).
2013. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!