Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok az USA adatgyűjtés...

Mit szóltok az USA adatgyűjtési botrányához?

Figyelt kérdés

Sokak számára eddig is nyílt titok volt , hogy a szabadság hazájában ennyi belemásznak a polgárok privát életébe.Viszont ezeknek az embereknek nem hittek.


Egy demokratikus jogállamban nem megengedett az efféle tevékenység ,bármi is legyen a kifogás.


Edward Snowden a világ szemében hős ,forradalmár hisz felfedte az igazságot ami sosem bűnt ,de az amerikai kormány szemében áruló ,terrorista és bűnöző.


Vajon ez a botrány mennyivel csökkenti Obama és a demokrata párt népszerűségi indexét?

Lesz mivel kampányolni az ellenzéknek az biztos.



2013. jún. 12. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"Egy demokratikus jogállamban"


Sokak számára az is nyílt titok volt, hogy az amerikaiak (és mi se) "demokratikus jogállamban" élünk. Ezt hívta a sok agymosott összeesküvés "elméletnek"...

2013. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 rémuralom ***** válasza:
100%
Nem lepődöm meg rajta, de ettől még felháborítónak tartom.
2013. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
szerintem nemgond... engem is nyugodtan lehallgathatnának mert nincs semmi rejtegetni valóm.. amúgy meg ha már 1 vagy 2 bűnesetet megelőznek ezzel az csak jó
2013. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Antimod ***** válasza:
100%

"engem is nyugodtan lehallgathatnának mert nincs semmi rejtegetni valóm"


Tipikus téveszme, már elnézést.

Amint nem tetszik a kormány egy döntése, és te ellene vagy, máris potenciális bűnözővé válsz a szemükben, és szabad kezük van arra, hogy visszaéljenek a távközlési adataiddal. Nem szabad ilyen felhatalmazást adni egyetlen hatalomnak sem, mert ma még lehet, hogy Suleiman El-Saidi a "terrorista" Jemenben, holnap pedig lehet, hogy már te.

2013. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad ez eddig is nyílt titok volt, így én nem találom ezt olyan nagy botránynak.


Engem nem zavar, hogy a titkosszolgálatok figyelik az internetet, a lényeg, hogy ez jól szabályozott legyen, akárki ne tehesse meg és ne élhessen vissza vele. Az interneten terjedő vírusok, kémprogramok miatt jobban aggódom.

2013. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Azt ezen mit vagytok meglepődve. Nézzetek egy kis Drábik Jánosos videókat. Vagy Szaniszló Ferenceset. Ott szinte mindig ezekről a dolgokról van szó. Csak ugye, ahogy az első is írta. "

Sokak számára az is nyílt titok volt, hogy az amerikaiak (és mi se) "demokratikus jogállamban" élünk. Ezt hívta a sok agymosott összeesküvés "elméletnek"..."


Nekem is ez a véleményem. Egyébként már azóta megy ez, mióta az usa pénzkibocsátását át vette a fed. Azóta bárkit bebörtönözhetnek, megkínozhatnak, megölhetnek. Ilyen olyan hülye indokokkal. Az emberek agy pedig mosva van az előre szűrt kereskedelmi híradókon keresztül. Mint ahogyan természetesen nálunk is megy.

2013. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"szerintem nemgond... engem is nyugodtan lehallgathatnának mert nincs semmi rejtegetni valóm"


Ja, azt tudod, hogy a nácik meg a kommunisták is ezt mondták. Aki nincs ellenük, annak nincs félnivalója. Aztán, hogy ki van ellenük, mint később kiderült, csak értelmezés kérdése.

2013. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Felháborito! Disznoság! Fujjj-fujjj, le vele! De olyan röghöz kötött a gondolkodásom, hogy a hazám, környezetem disznoságai jobban érdekelnek, érintenek.
2013. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

# 8


Nyugodj meg, te is nyakig benne vagy még ha nem is tudsz róla. Az ilyen oldalak, mint pl ez a gyakorikérdések a legjobb platform a "lehallgatásra." Itt nyíltan elmondja mindenki, hogy mit gondol és hogyan vélekedik a világ dolgaival kapcsolatban.

2013. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Facebook, youtube stb


Nincs is szükség titkosszolgálatokra, ezeken a közösségi oldalakon elég egy percet rákukkantani az illető dolgaira és máris kész a személyiségprofil és kapcsolati háló.


Játszhattok ti is ilyet, találomra menjetek fel a youtubra és bökjetek rá egy video alatt egy kommentelőre.

Nézzétek meg az általa feltöltött és kommentelt videókat és azonnal tudjátok a politikai hovatartozását, ideológiai nézeteit, hobbiját, világról alkotott képét.


A facebookon pedig a legapróbb szokásáig beszámol mindenről. Ráadásul friss fényképeket tesz föl magáról, így mindig tudni, hogy néz ki, milyen ruhái vannak.



Mondok egy másikat, googlizzatok rá találomra egy nicknévre és kidob egy tucat oldalt, ahol kommentel, feltölt, letölt stb. Kész a személyiségprofil pár perc alatt.


Nem is kell hozzá semmit jogtalant elkövetni.


Minden nyilvános.



Ezért nem vagyok fenn facebookon se youtubeon.

Ha a titkosszolgálat szeretne valamit megtudni róla, akkor legalább izzadjon meg egy kicsit. :)


Másrészről az infogyűjtés során megtudnak rólad mindent és a kulcs, hogy ZSAROLHATÓ LESZEL. Mindenkit lehet valamivel zsarolni, most nem is kell kényszervallatás, hogy a számodra legfontosabb személyeket, dolgokat kihúzzák belőle, hisz önszántadból osztod meg másokkal.



Ezért sátánian zseniális a facebook.

2013. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!