Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban érdemes támogatni...

Valóban érdemes támogatni Afrikát és beengedni az afrikaiakat?

Figyelt kérdés

Folyton a polgárháborúkról, az éhezésről és a menekültekről szólnak a hírek.


A túlnépesedésük ellen ők nem tesznek semmi, ergó éheznek. A különböző nemi betegségek terjednek az ottani szocializáció folytán.


Európában ugyanazt az életmódot folytatják, mint őshazájukban, pedig a jobb élet reményében jöttek ide. Közben jogokat követelnek, beilleszkedni viszont nem akarnak.


A kérdés adott: megéri mindez Európának?


2013. jún. 18. 00:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Nem, a multikulti a liberálisok egyik legnagyobb baromsága.

Afrikai néger kultúrát akartok? Az az angol férfi, akit két hete, fényes nappal ölt meg két fekete bevándorló egy machetével és egy bozótvágóval, valószínűleg nem így gondolja. Mit akarnak még?

2013. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Általában a muszlim vallásuakkal van a legnyagyobb gond egész Europában meg a tengerentul.Felőlem jöhetnek bárhonnan ha beintegrálodnak az adott országban,a muszlimokat meg inkább mellőzném ha megtehetném.
2013. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, ennyire pártatlan, "helyes" választ nem sugalló kérdést ritkán látni itt a GYK-n!


Attól, hogy te egy sötét f asz vagy és az alapján ítélsz meg 1 milliárd embert, amit havonta egyszer látsz a tv2-n az téged minősít, nem őket. Ahogy az sem, hogy Európa "raboljuk ki a komplett kontinenst üveggyöngyökért"-et játszott velük évszázadokon át.


Mondjuk felesleges is beléd az értelmes válasz, úgyis csak niggerezni akarsz. Amit nyugodtan megtehetsz, mert az Adriánál meg a londoni mosogatásnál tovább életedben nem fogsz jutni.

2013. jún. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
3-as, most lenyomtál itt egy olyan szöveget, aminek semmi értelme nem volt és még mindig nem értjük, hogy miért éri meg nekünk beengedni őket.
2013. jún. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért éri meg, mert sok az agyatlan libbant a kontinensünkön, akik nagy élvezettel nézik, ahogy a kakimakik ellepik a kontinenst, megdugják a nőket, felgyújtogatják az autókat, kifosztják a lakásokat, megverik és legyilkolják az embereket.


A sarkunkra kell állnunk, ki kell raknunk a kontinensről a libbantakat (mondjuk mehetnek Afrikába a kis kedvenceikhez) és normális Európát kell építenünk.

2013. jún. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezt szeretnék a liberálisok. Minél nagyobb pusztítást Európában és minél több szenvedést.

2013. jún. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Jajj, nyilatkozik ám az értelmiség! A kedvencem az, amikor a kuruttyot sírásra késztető harcunk.hu-t linkeltétek forrásnak :))


Tudjátok, turulcsirke-tenyésztők, a lényeget nem veszitek észre. Nem az a kérdés, hogy van-e jogunk faji alapon korlátozni-e a bevándorlást, hanem az, hogy milyen nyomorék oktatási rendszer vezetett oda, hogy ez egyáltalán pár nyomorék eszébe juthatott.


Korlátozni akarod a bevándorlást? Ezt országszinten teheted meg, de akkor sipirc haza az összes londoni mosogatónak meg barcelonai szakácstanoncnak, nem csak a büdösniggereknek.


Az, hogy ti szándékosan kerestitek az "igazatokat" alátámasztó híreket, a vele ellentéteseket meg figyelmen kívül hagyjátok csak a ti elferdült "igazságérzeteteket" minősíti. Gondolom pl. Chinua Achebe neve semmit se mond nektek, pedig ezerszer értékesebb könyveket írt, mint a zsebnácika Tormay Cici meg jajjelveszettazországjajajj Wass Albika - talán ezért is kapott ő Nobel-díjat, utóbbi harcoskák pedig nem.


Ha lenne rá igény, garantálom nektek, hogy az angol lapok is ki tudnák emelni az összes magyar (vagy litván, vagy görög) által elkövetett bűnt és 2-3 év alatt elkezdhetnének magyarbűnözésről beszélni. Teszik ezt? Nem, nagyon nem.


Vagy a thaiok, akiknél az életvitelszerűen tartózkodó kelet-európaiaknak mondjuk a 90%-a börtön elől menekült oda? Na, ők ne beszéljenek magyarbűnözésről, amikor kéthavonta jön magyar-magyar maffialeszámolásról hír az országukból?


Szóval nem az a kérdés, hogy mi éri meg Európának, hanem hogy milyen alapon van pofátok azt gondolni, hogy van alapotok ilyet kérdezni.


De mint említettem, csak nyugodtan, az ilyen véleményt képviselők hatalmas jellemzője egy dolog: hogy a büdös életben nem fognak senki más sorsáról dönteni se, mert 60 évesen fognak a teszkó ügyfélszolgálati pult mögül kifordulni a koporsójukba.


Szóval hajrá, cicák :)

2013. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3-s te dolgoztál négerrel? Te laktál négerrel? Dolgoztál muszlimmal? Én igen, és sajnos lusat haszonleső népség. Írországba, és Angliába politikai menekültként jút be a legtöbb. De igazából mindegy. Európa söpredéke ezek az emberek, mert a saját sz@rukat akarják ráerőltetni.

Az EU veszte ezek a népségek, plusz indiak, és a pakik.

2013. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Ja igen, meg a svéd rape rate, minden turulcsirke kedvenc adata. Ami természetesen egy akkora csúsztatás, hogy hazugságnak is méretes lenne.


A svéd nemierőszak ráta háromszorosa a szomszéd norvégokének, kétszerese az amerikai, angol arányszámnak. Százszorosa Indiáénak és nem, nem a bejelentések elmaradása miatt az utóbbi országokban.


Először is tisztázzuk az alapokat: Svédország a legrosszabb liberális rémálmotok. Az emberek elfogadóak a melegekkel, szeretik a multikat és párat adtak is a világnak (úgy, hogy kevesebben vannak, mint mi, akik ugye-ugye túl kicsik lennénk az ilyesmihez. Azt már nem is említem, hogy a finnekhez tartozó Aland-szigeteken 90%-s etnikai többségben vannak a svédek és ezek a szigetek egykoron a svédeké voltak. Na és képzeljétek, nem akarják katonai vagy politikai utakon magukhoz csatolni, hallatlan!


Na ezek a büdös liberálzsidó svédek úgy döntöttek, hogy a nemi erőszak olyan súlyos bűn, hogy nem lehet többet egy kalap alá venni, így azt a jogi döntést hozták, hogy minden nemi erőszak külön bűnténynek számít statisztikailag.


Ez azt jelenti, hogy ha beballag a rendőrségre egy nő és azt mondja, hogy a férje az utóbbi tíz évben naponta megerőszakolta az akarata ellenére (mert képzeljétek, ők azt is hiszik, hogy olyat is lehet, még ha házasok is!), akkor az 3652 bűnténynek számít, és nem egynek, ami 3652 rendbeli, ahogy történne az Magyarországon, az USA-ban, Angliában, stb. .


Na, nagyturulok, ez a svéd erőszakráta titka. Bár tudom, hogy egyikőtök se járt az ország közelében és biztosan azt hiszitek, hogy minden sarkon niggerbandák támadnak a drága árja lakosokra, ez nem így van.


Még ti büszkélkedtek azzal, hogy nem veszitek be a média csúsztatásait, hazugságait és az igazságra hallgattok :DDD Hát a nagy szart, akkora megvezetett birkák vagytok, hogy ide hallatszik a bégetés.


Ja, és olyat fogok most tenni, amit ti sosem: hiteles forrást mutatok, hogy bebizonyítsam, hogy nem a seggem közepéről húztam ki a mondandómat! Tessék: [link]

2013. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Képzeld, frenki, én olyan köpnivaló mocsok vagyok, hogy éveket önkénteskedtem egy diákszervezetben afrikaiakkal, akiket sosem négereztem le. És képzeld, egyáltalán nem voltak lustábbak, mint az ázsiaiak, vagy az európaiak. Volt szar munkát végző, volt kiemelkedő munkát végző. A "főnököm" konkrétan muszlim volt és kimagaslóan jó.


Olyan mocsadék is vagyok, hogy háromszor voltam szubszaharai országokban látogatóban, egyszer 2 hónapra egyhuzamban és az ánuszom átmérője a visszaérkezésemkor se változott.


Európa mocsadéka pedig te vagy, aki, mivel használod a paki szót, nyilvánvalóan Angliában mosogatsz és panaszkodsz, hogy mások nálad is olcsóbban merik elvállalni :)))

2013. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!