Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örményország még mindig utál...

Örményország még mindig utál minket? Mi a helyzet a 2 ország között?

Figyelt kérdés
Vagy már jóban vagyunk, és lecsillapodtak a kedélyek?

2013. jún. 20. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk jóban. Magyarország inkább Azerbajdzsánnal barátkozik. Inkább úgy mondanám hűvös a viszony Örményországgal, de nem ellenséges.
2013. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyzet, mert Safarov előtt is légypiszok méretű volt a GDP-ben a velük folytatott kereskedelem. Most, ha akarnánk befektetni, nyilván nehezebb dolgunk lenne, de még jó, hogy nem akarunk. Örményországban hegyek, kolostorok és barackfák vannak, számunkra semmi érdekes. Az éledező azeri kapcsolatok miatt biztos neheztelnek ránk, de ez kb. annyira érint minket, mint amennyire a franciákat hatja meg, hogy párezer magyar még mindig morcos rájuk azért, mert a Trianon-palota pont náluk van.
2013. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azerbajdzsán is tojik Mo.-ra, vagy nem?


Egyébként máig nem értem minek kellett az örményeknek ezt az ügyet 20-szorosára felfújni, amikor Safarov szüleit ők ölték meg. Karabahot se bírják lerendezni.


Egyébként én úgy tudom, hogy Örményország is csinált már ilyen amnestiásat.

2013. jún. 20. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tojnak a fejünkre az azeriek, mert kétszer akkora gazdaságunk van, mint nekik.


[link]

2013. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Aztán mit számít hogy mekkora a gazdaságuk, ha tojnak ránk?
2013. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Mintha annyira erős gazdaságunk lenne... :/
2013. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!