Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetetlen helyzet két ország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen helyzet két ország között. Párkapcsolati öngól? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve Ausztriába költöztem ki a munkám miatt az akkori menyasszonyommal, aki kb egy éve lelépett és visszaköltözött. Azóta teljesen kilátástalannak látom a helyzetet, képtelen vagyok egy normális kapcsolatot sem összehozni. A probléma forrása, hogy kb 2 év múlva valószínűleg megint országot fogok váltani, így az itteni lányoknak is külföldi vagyok és az otthoniaknak is. Az megoldaná ha feladom a karrierem és hazaköltözöm, de erre még nem tudom rászánni magam. Van lakásom, kocsim, sok pénzem, gyúrok vazze, 10 év tánc stb stb. mégis üres így az egész. Mit gondoltok? (26/F)
2010. máj. 12. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de most mi a kérdés?
2010. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eddig túl "kurv@tökéletes" volt az egész életed, most meg, hogy a fő támpillérje (egy nő) kiveszett belőle sz@rt sem érőnek látod az egészet.

Ne úgy keress nőt, hogy azzal majd gyereketek lesz, összeházasodtok és a te esetedben pluszba még követni fog téged akárhová, mert nem így kell nekiindulni a keresésnek.

Először legyen olyan, aki tetszik, -ha az számít akkor- jól el tudsz vele beszélgetni, stb.

Aztán ha összejöttetek legyen jó vele, jó vele az ágyban, és minden más téren. Aztán ha elmész, vagy jön utánad, vagy nem. De 26 évesen még elég rossz, ha azon rágódsz esetleg, hogy nem lesz nő, akivel majd egyszer összeházasodhatsz.

2010. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Választanod kell a pénz és a boldogság között!!Mert amit leírtál úgy tűnik a kettő nem megy egyszerre!!
2010. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szupermókus ***** válasza:
Ezen neked kellene elgondolkoznod komolyan. Mit is akarsz az élettől... Kilátástalan vagy sztem. Gyere vissza az anyaországba. Én azt mondom.
2010. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha úgysem tudod rászánni magad, hogy hazaköltözz, akkor nincs is értelem a kérdésnek. Dolgozz tovább, és ha párkapcsolatot akarsz, akkor próbálkozz a helyzethez alkalamzkodni.
2010. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egy ilyen helyzethez sikeresen alkalmazkodni? Persze, rövid helyi kapcsolatokat össze tudok hozni, de az én korabeli lányoknak már "háttér" kell, és amikor kiderül hogy én se itt se ott, akkor már futnak is.
2010. máj. 12. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy nő igazán szeret,akkor az elköltözik veled majd a következő országba is!:) légy türelmes...
2010. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de az én korabeli lányoknak már "háttér" kell"


- Ha a korabeli lányoknak, akiket megismersz, nem elég háttér, hogy ambíciózusan építed a jövődet, akkor nagyon rossz felé keresgélsz.

2010. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, ezt sajnos én is érzem...
2010. máj. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!