Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történhetett az USA-ban?

Mi történhetett az USA-ban?

Figyelt kérdés

1)Örvendetes,hogy nem történt ámokfutásos vérengzés már jó ideje.

Vajon a PRISM információi alapján egy különleges kommandó lekapcsolja a potenciális elkövetőket?

( Nekem a Különvélemény című film jut az eszembe.)

2) Nekem úgy tűnik, a dohányzás elleni kampány előre haladtával durvult el a helyzet,hogy 3-5 havonkénti tömeg-gyilkosság szinte biztos volt.

Lehet, hogy az amerikaiak átszoktak cigi helyett kokain szívásra?

3) A kokain tönkre teheti az USA-t a 21.században, mint az ópium Kínát a 19.században?


Várom a véleményeket. Nem aljasodok le odáig, hogy lepirospacsizzam a kritikus válaszokat.



2013. aug. 7. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket a vérengzéseket mind őrültek követték el, lásd a Batman-es filmek, vagy az iskolai mészárlások.

Nekik nem kell indok, és a nagy számok törvénye alapján simán előfordulhat Amerikában ilyesmi, + náluk mindenkinek lehet nagy kaliberű fegyvere is.

Szerintem a ciginek vagy a drogoknak semmi köze ehhez.

2013. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ekeke ***** válasza:

A fegyverek összevissza engedélyezése miatt fordulhat elő, hogy ámokfutnak gyilkolásilag. Bár késsel is meg lehet jópár embert (gyereket) ölni, míg le mernek fogni. Ellenben a fegyverek segíthetnek jóval több erőszakot megelőzni, mert meg se próbálják az elkövetők, ha lehet fegyver a megtámadottnál.

Kommandóról szó nem lehet, és még NEM pszichopaták is bekattanhatnak. A többivel nincs összefüggés.

2013. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!