Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudjuk hogy 2006-ban pár...

Tudjuk hogy 2006-ban pár magyar nemzetihős ellopta a t 34 est és elindultak, körülbelül mi történhetett volna ha nemfogyott volna ki a gázolaj és még lőszer is lett volna a tankba? Mit tettek volna a rendőrök ha elkezdtek volna lövöldözni a tankal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 03:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Hát az nagy tré lett volna.

De a hülye is tudja, h ez a tankos sztori a mese része volt:)

2013. júl. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tettek volna a rendőrök ha elkezdtek volna lövöldözni a tankal?"


Hogyhogy mit? Menekültek volna. Vagy te 80ezer forintért szembe mennél egy páncélossal egy szál P9 -el? :D

2013. júl. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Akkor én a rendőr helyében kinyitottam volna a tankot és bedobtam volna egy kézigránátot majd rácsuktam volna az ajtót.
2013. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
azért a lövöldözés nem olyan egyszerű. a bácsi tudta vezetni a tankot, nyilván lőni is tudott, de nem lehet egyszerre vezetni és lőni is. egy tank átlag legénysége 5 fő, olyan emberek, akik értenek hozzá. szerintem laikusok nem tudtak volna lőni vele.
2013. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Akor az emberek nem állják kőrűl hanem elhuznak mellőle és ha lővőldőzik előb útób leszedi egy helikopter.

Négis mi letvolna?

2013. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Igen.... a "békés demonstrálók", ártatlan "molotovos" "járókelők" ......és az ellenük "elkövetett" igazságtalan brutalitás......


Meddig fognak még ezzel a brutális hazugsággal haknizni???????

2013. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Semmi, ugyan ez lett volna, de nem azért, mert nem tudtak volna vele lőni.

Kezdjük ott, hogy ez a "kifogyott a benzin" az egyedüli mese, egyszerűen a nemzetiek nem akartak megölni senkit, és ezért nem gázoltak tankal halálra senkit, az előző kommentelő meg eggy ó nagy ...

Emlékezzetek a TV ostromra, felgyújtották a béna, balfsz rendőrők vízágyúját mert akkora balekok, hogy simán beküldték a "halálba" azt, de a rendőröket kiengedték belőle és utána VISSZAKÍSÉRTÉK őket a többi zsaruhoz, videó is van róla, ahogy megilletődött, izzadt, ijedt képpel forradalmárokkal körbezárva mennek ki a vízágyus zsaruk, gondolom azt hitték, h a forradalmárok majd hagyják, hogy bent égjenek, de persze nem. Ugyan ez volt a tankos sztorival is, csak nem gondoljátok, hogy pont 100 méterre kifogy a benzin, azért álltak meg, mert nem akartak halálra gázolni senkit.

2013. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

A "hős" megnevezés az erős túlzás. Poénnak jó maximum, hogy lopott egy tankot.


" Mit tettek volna a rendőrök ha elkezdtek volna lövöldözni a tankal?"


Életszerű, hogy (éles) lőszerrel vitték a tankot kiállításra... Nálatok ott a radikálisnak nevezett jobb(?)oldalon mindenki ilyen buta?

2013. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Előző, sztem bakit lőttél :D Ezt a kérdést sztem tuti valami liberális tette fel, hogy bizonygassa milyen agresszívak a gonosz magyarok :D De a többivel egyet értek tényleg elég buta kérdés, de hát csak egy liberális :D
2013. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

" nemzetiek nem akartak megölni "


Ezek a huligánok sosem lesznek nemzetiek, hiszen a társadalom legalját képezik. Egyszer megkérdeznél egy ilyen lecsúszottad az árpádsávos zászlóról, amit lobogtat meg sem tudna mukkanni csak látta, hogy a kocsmában és a focimeccsen a többi csökkent értelmű is ilyet lobogtat és nem akar kimaradni.


"Nálatok ott a radikálisnak nevezett jobb(?)oldalon mindenki ilyen buta?"


Hát, ők úgy gondolják, hogy ők az értelmiségiek :D.

2013. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!