Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kinek mi a véleménye? Valóban...

Kinek mi a véleménye? Valóban szarin gázt vetettek be a "szabadságharcosok" Szíriában?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss hír, de kíváncsi vagyok a véleményekre.


http://www.youtube.com/watch?v=-ehDWgEL-GI


Van hozzá angol felirat is.


Megjegyezném, hogy ha ez igaz, és a mérges gázok miatt lépne be az USA Szíriába, akkor szerintem hatalmas botrány lenne.



#Szíria #vegyifegyver #szarin gáz
2013. aug. 26. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
A kormányt vádolják a bevetésével, de valójában szinte biztos, h az USA v Izrael vetette be csak azért, h aztán a kormányra fogja.
2013. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a kormány tette. A "lázadóktól" (FSA terrorista csürhe) elég sok kegyetlen, megdöbbentő dolgot láttunk már, nem is csoda, csak meg kell nézni kik a támogatói: amerika, izrael, kenya és anglia. Viszonylag vicces, hogy amerika olyan terroristékat támogat most, akik állításuk szerint felelősek a 9/11-ért. A sajtó is a legitim kormányt próbálja rossznak beállítani.
2013. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, ahogy ti, de azért másnak a véleményére is kíváncsi vagyok. A mainstream média még mindig szíriai hadsereg bűneiről fröcsög. Izraelt szinte meg sem említik...
2013. aug. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!