Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az hogy lehet, hogy a magyar...

Az hogy lehet, hogy a magyar média nem poállítja be rossznak a szíriai kormányt a terroristákkal szemben? Szinte minden izrael barát országban ez megy, megtévesztik az embereket.

Figyelt kérdés
Itt meg nem foglalnak állást. Egyik nap megkerestem hogy hol is van az ertéel meg a tv2, és megnéztem a híradójukat, és meglepődtema mit hallottam.
2013. aug. 30. 20:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
állítja*
2013. aug. 30. 20:27
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Te jó Isten! Lehet, hogy az, hogy zsidó gyarmat vagyunk és a média a zsidók láncos kutyája csak néhány elmebeteg begőzölt képzelgése?


Neeem, az nem lehet, akkor kit hibáztatnék innentől a saját kudarcaimért, ha kiderülne, hogy nem a zsidók uralnak mindent?


Ezt a kérdést tehát meg sem hallottam...

2013. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Látom nincs elég agyad, hogy a kérdésre válaszolj. Jelentettem a kommentedet.
2013. aug. 30. 20:50
 4/18 A kérdező kommentje:
Bevallom, ez a kérdés egy kicsit emelkedettebb hangvételű, kicsit jobban elgondolkoztatja az embert. Úgyhogy a hozzád hasonlók ezt nem érthetik.
2013. aug. 30. 20:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Így akarják elhitetni, hogy nincs is a média zsidó kézben! Szándékosan tesznek maguknak rosszat, hogy a bizalmunkba férkőzzenek XD
2013. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Izrael szempontjabol Asszad jobb, mert az legalabb egy "normalis" hatalom, ha ellenseg is. A felkelok kozott is vannak "normalisok" (azok akik kezdtek a felkelest), de ha Asszad veszit, akkor valoszinubb egy Al-Kaida-szeru hatalom.


A hivatalos Izrael eddig egy kukkot sem mondott Sziria-ugyben, az izraeli media is csak most gurult be a "vegyi fegyver a sajat nep ellen" miatt.


Innentol tehat a kerdes enyhe tajekozatlansagrol ad tanubizonysagot.

2013. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6-os, a hozzászólásodat bevallom kicsit megmosolyogtam, különösen az utolsó mondatot :)

izrael az egyik legnagyobb támogatója a terrorista lázadóknak.

Úgy néz ki erre nem lehet kapni értelmes választ a gyk keretein belül..

2013. aug. 30. 23:36
 8/18 anonim ***** válasza:

"izrael az egyik legnagyobb támogatója a terrorista lázadóknak."


A te eloiteleteidnek ez a variacio felel meg. De ilyent egyetlen felelos szemely vagy szervezet sem allit. Es ellene van a logikanak is.

2013. aug. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem, ez egy tény, előítélet nélkül.

usa, izrael, anglia és kenya pénzeli a terroristákat ott. Vagy mit gondolsz, maguktól vannak már szinte komolyabb fegyvereik, mint a szír hadseregnek?

De nem akarom ebbe az irényba elterelni a beszélgetést, teljesen nyilvánvaló, hogy alultájékozott vagy. Nekem él ott ismerősöm, és vele is szoktam beszélni erről többek között. Szóval eég megbízható forrásaim vannak, ellentétben veled. Bár nem hiszem hogy nagyon utnanéztél bárminek is.

2013. aug. 31. 11:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Na persze, vilagos, a te fejecskedben az logikusabb, hogy Izrael penzeli az Al-Kajdat mint az, hogy pld Iran.
2013. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!