Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az hogy lehet, hogy a magyar...

Az hogy lehet, hogy a magyar média nem poállítja be rossznak a szíriai kormányt a terroristákkal szemben? Szinte minden izrael barát országban ez megy, megtévesztik az embereket.

Figyelt kérdés
Itt meg nem foglalnak állást. Egyik nap megkerestem hogy hol is van az ertéel meg a tv2, és megnéztem a híradójukat, és meglepődtema mit hallottam.
2013. aug. 30. 20:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szóval, mivel a kuruc.info meg hasonló színvonalas, és szavahihető oldalak mindenképpen Izrael meg Amerika ellen vannak még annak érdekében, hogy egy olyan mocskos állatot támogatnak, mint Bassar, és miért, csak mert semmiképen sem akarnak a nyugattal egy oldalon, lenni de be kéne látni, hogy néha ők is lehetnek a jó oldalon.

Ez olyan mintha valaki "56-ot ellenforradalomnak nevezi.

Azok az emberek a szabadságukért harcolnak!!!

2013. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem az egészben az zavar a legjobban, hogy valójában nem tudhatjuk, hogy mi történt, és ki a felelős. Irakról kiderült, hogy teljes kamu volt a casus beli, és itt is megvan az esély, hogy a felkelők provokáltak, ahogy ugyanez elképzelhető az állami vezetésről is.
2013. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Muszlim vagyok, és nagyon sok szíriai menekülttel találkozok minden nap, nekik azért kicsit jobban hiszek, mint a kuruc.infonak.
2013. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem olvastam a kuruc.info-nak az erre vonatkozó híreit, én már évek óta benne vagyok a szíriai témában. De köszi a semmit. Jellemző, nem is lehet elvárni semmit ettől a politika kategóriától, csak azt, hogy tudatlanok rám akarják erőszakolni a hülyeségüket. De mindegy. Nem kérek több választ.
2013. szept. 1. 02:09
 15/18 anonim ***** válasza:

„Ha egy kiváló embert látsz, arra gondolj, hogy egyenlő légy vele, ha pedig egy rossz embert látsz, nézz bensődbe és vizsgáld meg magad.”


Miután ennyi tudatlan, tájékozatlan ember jelenlétét észlelted, szívből ajánlom Konfuciusz szavait.

2013. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor védjetek csak egy véreskezű diktátort akinek százezrek élete szárad a lelkén, semmiben sem különböztök a kommunistáktól!
2013. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Izrael felelős mindenért. Innentől nem is tudom, hogyan is tarthat bármilyen külpolitikai kérdést elgondolkodtatónak. (Én már olyat is hallottam, hogy Izrael küldte meg ideggázzal a damaszkuszi civileket.)
2013. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hat ha mar "olyant is hallottal", legyen az BARMI, akkor EGESZEN BIZTOSAN IGAZ.
2013. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!