Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem Magyarországon élők! Ti...

Nem Magyarországon élők! Ti melyik párto (ka) t támogatjátok az országotokban?

Figyelt kérdés
Itt persze kivándorolt meg határon túli magyarok is válaszolhatnak... Esetleg a határon túli magyarok melyik nem magyar pártot támogatják leginkább?
2013. szept. 7. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem támogatok pártot, mert nincs olyan, akiknél (majdnem)

minden tetszik, de a mostani kormánykoalícióra (CDU/FDP) fogok szavazni, hogy a vörös/zöldek ne jussanak hatalomra. Szóval a kisebbik rosszra fogok szavazni 22-én.

2013. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Labour Party, azaz a Munkáspártot. (Anglia)
2013. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ausztria BZÖ-re szavaztam legutóbb.

De az FPÖ-t is támogatom , remélem majd lesz egy FPÖ-BZÖ koalíció.

Ezek a pártok szélsőjobbnak vannak tartva , de nem azok hanem pont, hogy normálisak.


Én itt születtem , elegem van ebből a sok bevándorlóból , tönkreteszik az országunkat, de nem csak ezt, hanem egész Európát.

2013. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A válaszomat privátban küldtem.
2013. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Noban es ausztriaban eltem, eu polgarkent helyi 'onkormanyzati' kepviseletrol szavazhatok.

Mindket Orszagban a zoldekre, a szocialdemokratakra vagy a Kalozpartra szavaznek, az eppen aktualis helyi felhozataltol fuggoen. (Berlinben Kalozokra szavaztam, igazabol csak hogy legyen egy kis friss szello)

Szoval inkabb baloldal, esetleg azon belul valamilyen ujabb tarsasag.

De be kell valljam 20ev utan sem erdekel annyira a dolog, mint a hazai politika.igaz, nincsenek is akkora krizishelyzetben.

MO a jelenlegi ellenzek(nem jobbik) kozul valasztok, kisse lemondo legyintessel(bar a fulkeben nem latjak, legf. mikor visszanezik a

videot;).

2013. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kimegyek/ünk Londonba. Akkor Brittish National Party
2013. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!