Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a hatalmas,4...

Skarma kérdése:

Mit gondoltok a hatalmas,4 méternél is nagyobb emberi csontvázakról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 9. 12:01
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
Feltéve ha ez a kép tényleg igazi és nem Photoshop... Akkor igen érdekes lenne, de ez a fotó önmagában még nem elég bizonyíték.
2011. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
rengeteg van, a guglin rá lehet keresni, én nem akartam belinkelni az összeset...
2011. máj. 9. 12:14
 3/60 anonim ***** válasza:

A kérdésben belinkelt kép kamu!

Hasonlítsd össze a csontváz medencecsontjának árnyékát és az emberét! Más szögből kapják a fényt!

2011. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a nők lapja ezotériában olvastam róluk, ám sokféle ember élt a földön már.
2011. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik, felülről esett rájuk a fény.
2011. máj. 9. 12:43
 6/60 anonim ***** válasza:
A medencecsont árnyéka a fotós felé vetődik, míg az emberé -balra!
2011. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

nézd, milyen rövid és kicsi az ember árnyéka. A fény felülről jön, nincs baj az árnyékokkal. De itt egy másik kép:

[link]

2011. máj. 9. 13:09
 8/60 anonim ***** válasza:
ugyanmár ...D és mikor éltek volna ekkora emberek? szerinted nem lenne benne mondjuk valamelyik biológia könyvbe, vagy történelem könyvebe hogy ilyen emberek is éltek?
2011. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
A tankönyvek szinte mindenben hazudnak
2011. máj. 9. 13:13
 10/60 anonim ***** válasza:
96%

jah , persze és semmi hivatalos dolog sehol sincs ezekről , se tankönyv, se tv , se rádió se egy híres biológus se régészek senki se állt még elő ezzel hogy ez igaz lenne.



miért nem? mert nem igaz. ne mondd már hogy ezt meg mindenki letagadná?


ha akár 100 éve találtak volna ilyen csontvázakat , akkor most kb múzeumokba meg mindenhol meglehetne ezeket nézni.

2011. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!