Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért a magyar és lengyel...

Miért a magyar és lengyel bevándorlókkal van baja az angol munkáspárt miniszerének?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
A magyarok és lengyelek keményen dolgoznak kint, ott adóznak, tartják el többek között az angol nyugdíjasokat, segélyeseket is. A színesbőrű, meg Közel-keleti bevándorlók nem zavarják? Ők leginkább segélyből meg bűnözésből élnek.
2013. nov. 13. 17:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem, tele van muszlimokkal és négerekkel akiknek híresen rossz a munkamoráljuk. A bolgár cigányokról meg ne is beszéljünk.
2013. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert ugyan nagy többségük bizony tényleg keményen dolgozik, de van egy nagyon "hangos" réteg, ők segélyen élnek, követelőznek, stb, na, őket látja csak a többség,és ebből ítél. Mellesleg közeleg a választás,így valamivel etetni kell a szavazókat is. Nekem a kollégáim nagy része angol, az ő állításuk szerint a képzett, nyelvet beszélőkkel kevés baj van. A munkáspárti volt miniszternek is a sok képzetlen, nyelvet nem beszélővel van a baja. Szelektálni kellene, hogy ki jöhet és ki nem! Rengetegen, köztük sajnos sok magyar is, fejőstehénnek nézte a brit államot. Ebből van elegük tulajdonképpen.
2013. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert egyedül ők dolgoznak és veszik el a munkalehetőségeket az őslakosoktól. :D
2013. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mert más kelet-európait nem tudna megnevezni ... ennyi nem több. Azért mert te tudod, hol van Anglia, az még nem biztos, hogy fordítva is igaz ....

nem vagyok benne biztos, hogy feltudnád sorolni az összes arab vagy volt szovjet tagországot.

2013. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Nemsokára választás

2. A lengyeleket ott senki sem bírja, mert rámenősek, és sokkal olcsóbban dolgoznak még a magyarnál is.

2013. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!