Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják a Magyarokat a...

Miért utálják a Magyarokat a Csehek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 21:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már Csehországban és semmi bajuk nem volt velem az embereknek.
2013. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
9-es a csehek miért utálják a szlovákokat?
2013. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Csehszlovákia miatt.

Abban az államban kb. úgy volt, hogy a csehek jelentették a felső réteget, a szlovákok pedig az alsót. Egész egyszerűen primitívnek és bunkóknak tartják a szlovákokat.

2013. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem sem a magyarokat, sem a szlovákokat nem utálják.
2013. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Tudtommal a prágai tavasz után egy kicsit haragudtak ránk, de azon már túltették magukat!
2013. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Dél-Csehországban esetleg van rá esély mert ott akadnak szlovákok, az én városomban is sok sváb van, magyarul beszélnek, magyar nevük van, de németnek tartják magukat, ha ők valamilyen oknál fogva bunkók mondjuk egy lengyellel akkor remélem egy lengyel nem azt vonja le ,hogy hát őket utálják a magyarok.
2013. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom alapján utálnak azok mindenkit. Bárhova mentünk, mindenhol kinéztek minket. Érdekes módon se Firenzében, se Krakkóban (de még Albániában sem) tapasztaltam olyan mértékű elutasítást mint Prágában. Persze lehet, h csak azért mert jópofiztunk velül csehül...
2013. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
kimaradt: NEM jópofiztunk velük
2013. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
47%
Én meg azt utálom amikor az ilyen agytrösztök mint a 16-os így írják azt a szót, hogy: "ÚTÁLJA". A másik ilyen szó a "KÚRVA". Az a legjobb mikor valami nagyon okosat akar mondani aztán leírni sem tudja rendesen.
2013. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az én csekélyke tapasztalásom az, hogy a környező országokban sem a többség nem utálja a kisebbséget, sem a kisebbség a többséget, sem a szomszédos országok népeit, ill. mindez összes lehetséges kombinációjában.

Feszkó akkor van, ha drága szeretett mindenkori politikusok hergelik az embereket.

2013. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!