Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják a Magyarokat a...

Miért utálják a Magyarokat a Csehek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 21:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

21-es


Akkor te nyilván nem tudsz arról,hogy például Románia a szomszédunk.

Velük szinte sosem voltunk jó viszonyban, nem a politikusokon múlott, egy felmérés szerint már CSAK a románok 60%-a utál minket, és hallottam olyan felmérésről is miszerint jobban utálják a magyarokat mint a cigányokat (bár azt is olvastam,hogy a cigányokat utálják jobban, szóval ez nem tény, csak pletyka) ami viszont tény,hogy kölcsönösen utáljuk egymást.

A szlovákokról meg a szerbekről már nem is beszélek (bár a szerbek jobban utálnak minket mint mi őket)

2013. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 mustafa33 ***** válasza:

Nem a csehek utálják a szlovákokat. Fordítva. Mert az első ČSR-ben nem adták meg az ígért autonómiát, mert minden hivatalban csehek voltak, postán, vasúton, iskolákban a tanárok... Persze ez csak így lehetett mert nekik volt értelmiségük. De válni is a szlovákok akartak.

Közmondásuk volt: čecha do mecha, mecha do vody (csehet a zsákba, zsákot a vizbe). Meg olyan találós kérdés: mi a közös a cseheknél és magyaroknál? - szlovákok.

Mivel a csehek nem közvetlen szomszédok, gyűlölködés sincs. Ők a lengyeleket nem szeretik meg a németeket. Területi igények miatt mindkettőt. A lengyelek szeretnék szilézia cseh részét, a csehek szilézia lengyel részét. A németektől meg félnek, mert hátha egyszer számonkérik rajtuk az elrabolt német vagyont és földet.

2013. nov. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

" Magyarokat MINDENKI útálja, aki ismer

minket.

Igazság az, hogy szerencsétlen egy nép

vagyunk -.- Ostoba politikusok, hazudozást

tűrő nép stb"


Tanulj meg írni te szerencsétlen!


Téged elhiszem, hogy utálnak. Vagy nem is vagy "magyar"?

2013. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kedves 17-es, először mondjuk meg kellene tanulni viselkedni és onnantól kezdve senki nem nézne ki benneteket sehonnan. De amíg az átlag magyar turisták úgy járják a nagyvilágot, hogy szégyent hoznak magukra és ezzel együtt sajnos az egész nemzetre, addig nem csodálkozom. Nem egyszer tapasztaltam már hogy mindenek felett állónak képzelik magukat, lenézik az ottaniakat, nem tartják be a legalapvetőbb íratlan szabályokat sem.
2013. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 blaznivy válasza:
91%
Csehországban élek és nem utálnak minket.
2015. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én sem vettem észre hogy utálnák a magyarokat. Sőt, Németországban Erasmuson folyton a csehekkel, meg szlovákokkal bandáztam. A fiatalabbakban nincsen annyi történelmi sérelem. Persze ott is van suttyó, mint mindenhol, aki a saját kisebbségi komplexusát mások gyűlölésével próbálja elfojtani.
2015. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én is ott éltem, lenézik a magyarokat de utálni nagyon ritkán.

Romániában sem utálja a magyarokat kb senki...

2019. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!