Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki hisz az EU erejében?

Ki hisz az EU erejében?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Én nem! De biztos vannak emberek akik elhiszik.
2009. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Az EU betűkombinációnak magában nincs ereje. Az Európai Únió azonban igyekszik az aktív törekvő szándékú tevékenységeket összehangolni. Ebben viszont van erő.
2009. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Egyre kevesebben.
2009. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszek benne, de úgy gondolom, hogy jó lenne egy Európai Egyesült Államok szerű ország, ami az EU-ból nőne ki, mert csak így van esélye Európának fennmaradni a Világhatalmi játszmákban. Viszont azt gondolom, hogy Európát nagyon sok időre, talán örökre megmérgezte a nacionalizmus, ezért képtelenség egy ilyet létrehozni, mert túl sok ember, és főleg sok politikus(hiszen főleg azért ők döntenek) ellenezné elvből. Amiben egyébként lehet, hogy igazuk van, szóval nem mondom, hogy az feltétlenül az lenne a jó, ha az lenne, amit szeretnék.
2009. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Egyetértek az előttem szólóval.

Az EU-nak még nincs ereje, de a Liszaboni szerződéssel elindul az úton, hogy legyen neki egyszer.

2009. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Én már nem hiszek semmiben. Multkor is bementem egy ajtón, amire az volt kiirva, hogy NŐK, de csak egy csomó budi volt benn :(
2009. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
AZ EU a pénzről szól és mi kapunk belőle rendesen. Ezt az aprocska tényt ne felejtsük el és csak az boldogulhat aki beáll a többség mellé. Legyünk reállisak.
2009. nov. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell hinni benne. Az EU ugyanis a világ legerősebb gazdasági egysége akkor is, ha nem hiszed.
2009. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Én hiszek. Most van itt az idő arra, hogy kibontakoztassuk és kamatoztassuk azt amink mindig volt. Az eszünket.
2009. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Az Eu elrontotta már az elején.

Nem lehet csak húzni néhány országot és kihasználni a végtelenségig.

Most fokozódik a feszültség, és csak néhány éve van.

2009. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!