Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy vélekedtek a főként...

Hogy vélekedtek a főként nyugat Európába beáramló óriási török és arab tömegeknek, valamint az iszlám térhódításának?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy jelenleg Franciaországban 2000 mecset áll, és jelenleg 1000 körülit építenek. Európa legangyobb iszlám közössége él ott. 7 millió fő.


A dolog az úgy áll, hogy kevés a mecset ezért egyre többet építenek, hogy kielégítség az igényeket. Ezzel szemben a templomok szinte üresen állnak, mert a nyugati modern kultúra elidegenítette a franciákat a vallás gyakorlása felöl. Azt is tudni kell, hogy a Francia szaporodás iráta 1,3-4 között van ,tehát 2 embernek átlagban 1.3-4 gyere születik. Ez azt jelenti, hogy egy emberi ciklus alatt a 2db szülő meghalt, de csak 1.3 utód lép a helyébe. Ezért a Francia etnikum fogy. Mindezzel szemben az arabok és törökök körében ez a ráta 2.5-3.4 között van. Szóval 2 muzulmán halálakor átlagba 3 utódot hagy maga után. Ezért az etnikumuk nő. Valamint folyamatosan érekznek a bevándorlók.


Németországban a helyzet ugyan ez. Németország kijelentette, ha a jelenlegi tendencia folytatódik 40 év mulva Németország muzulmán köztársaságl lessz.

Angliában szintén.


Szóval ti ellenzitek a keleti vallás-etnikum bevándorlását, ezzel megvédve azokat a nagy európai uniós bástyákat akik alá írták trianont, akiknek multi cégeik természetes verseny által el lehetetleníteték a magyar kis-és közép gazdaságokat, valamint felvásárolták őket, akik eddig minket rasszistáztak a cigányok miatt, mostmeg az embereiket keleteurópába küldték, hogy valami modelt lássanak erre a problémára. Szóval, ti támogatjátok, vagy ellenziktek.


Megjegyezném most a Franciák evvel visszakapják Trianont.

És evvel nem azt akarom hangsúlyozni, hogy bosszú, és bosszú, de azért kicsit jó látni ahogy ezeknek visszanyal a fagyi. :) Természetesen fokozódnak a rasszosta iszlám ellenes megnyilvánulások és most MI Kelet Európaiak fogjuk ŐKET rasszistázni.



2013. dec. 13. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Valami áll a háttérben.

Én nem tudom, hogy egy országnak(köztük Magyarországnak) is miért jó az, ha tele van bevándorlóval, nő a bűnözés, nő a segélyt igénylők száma, közben meg a saját állampolgáraitól vonja meg a betevőt.

A ballibek meg csak bólogatnak meg rasszistáznak ész nélkül, abba meg nem gondolnak bele, hogy ez az osztjuk a segélyt nem fog örökké menni, előbb-utóbb baj lesz, nem is kicsi.

Kivéve, ha valamit tudnak, amit mi nem....

2013. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Trianon nem tudom, hogy jön ide, nem a franciák telepítették ide Magyarország lakosságát, és nem ők tehetnek róla, hogy megosztott volt - ahogyan nekünk sincsen semmi közünk az arab bevándorláshoz.


A bűnözés meg nem a bevándorlás, hanem politikai rendszer hibái miatt van. Az, hogy ők is rasszisták lesznek, az nem mentség arra, hogy mi is azok vagyunk.


Mellesleg, volt már arab állam szomszédos Franciaországgal, Németországgal, Lengyelországgal, Ausztriával, Magyarországgal, stb. stb. a világtörténelem során, aztán meg mégis megváltozott a helyzet. Na bumm, megint így lesz. Az legyen a világ legnagyobb problémája, hogy más lesz a bőrszíne Franciaország lakosságának... Ebben nincsen semmi furcsa, amúgy is kb. minden 10-15. ember fehér csak a világon, tehát az, hogy vannak olyan országok, ahol szinte csak fehér él, az megdöbbentő.

2013. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jól látod kérdező. DE! Angliában, Franciaországban nem mernek mondani az arabokra, színesekre semmit, mert rögtön rasszista bélyeget kapnak! Ehelyett a kelet európaiak ellen van a nyugati, főleg jobboldali sajtó! Csakhogy egy kelet európai dolgozni megy, a színes nem biztos.
2013. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van, hogy az utolsó írja. Az Egyesült Királyságban mindenki a kelet-európaiakon éli ki az idegengyűlöletét, mert akkor nem lesz "rasszista".
2013. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen ellenzem.



Én perfekcionista, illetve rendmániás vagyok.

Utálom, ha valami nem oda illik, ahol lennie kell.


Az afrikaiak, arabok nem Európába valók, nem ide tartoznak, nem itt a helyük.

Ahogy az európaiaknak sem Afrikában a helyük, semmi dolguk ott.


Olyan, mintha jegesmedvéket akarnál a sivatagba rakni.

2013. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy tökmindegy, hogy iszlám, vagy nem iszlám.

Dzsipó népségről van szó, akik a vallási máz nélkül is kb. olyanok, mint a cigunnerek, vagyis semmi keresnivalójuk nincs itt.


"Megjegyezném most a Franciák evvel visszakapják Trianont."


Remélem most rettenetesen boldog vagy. Biztos rengeteget ártottak neked azok a franciák, akik jelenleg élnek, de a 90 évvel ezelőttiek is tuti nyakig benne voltak a Trianoni békediktátumban.

Valójában persze annyi közük volt hozzá, mint jelenleg nekünk a Fityisz népszerűtlen döntéseihez (leginkább annyi sem, mert a döntéshozók között több volt az amerikai és brit, mint a francia), de nem baj, azért csak gyűlölködj, attól leszel igazi, tökös szupermagyar.

2013. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Értem én miről beszéltek, de én más szemszögből közelítem meg a kérdést. Az arab/török bevándorlás főleg a nyugatot érinti: Franciaország, Németország, Egyesült Királyság, Hollandia, Belgium, Ausztria stb. Na most külön keiemeltem, hogy nem gyűlölködésből de jó látni, ahogy a franciáknak visszanyal a fagyi. Másrészt, eddig nekik könnyű volt rasszistázni mert náluk nem volt ekkora etnikai feszültség. Most, hogy saját bőrükön érzik, hogy ez rájuk nézve nem lessz kedvező és ilyenkor majd a keleteurópai delegációk elmondják, kedves Francia Minisztern elnök, ön rasszista. Ugyan aszt kell csinálni velük mint anno ők velünk. Trianon még csak most jön. Győztesként a bőrszékből könnyű volt szétszabdalni minket. Pár évtized és eljöhet az az idő, amikor a Franciaországi muszlim közösség tömörül és egységes etnikai egységet hoz létre. Ekkor kell Franciaországra nyomást gyakorolni, hogy adja át kissebségének területe 2/3-át. Franciaország ezt nyilvánvalóan nem fogadja majd el, de evvel hivatalos rasszistának bélyegezzük.


Vagy oldják meg ezt a problémát, úgy hogy ne lehesenn rasszistának bélyegezni, ami nem fog sikerülni. Én magam részéről áldom a bevándorlókat, hogy egyfajta civil hadseregként szaporodnak. Persze tudom, hogy javarészük sokat lop és bűnöz, és nem dolgozni megy hanem élősködni, de támogatom, mert így megtudják azt, mien is volt keleteurópának, amikor ők kényelmesen rasszistáztak.

Nem utolsó sorban, ha a muzulmén közösségék fölénybe kerülnek sikerülhet szétverni ezt az igazságtalan európai uniót.


A magyarokról és lengyelekről, annyit mondanék, hogy Londonban 120.000 magyar él és 500.000 lenygyel. Igen, sajnos az ottaniak rajtunk és a lengyeleken verik le a port, mert ahogy mondtátok akkor nem lesznek rasszisták.

Mivel a kelet európai közösségek az arabok/törökök miatt soha nem tudnának etnikai fölénybe kerülni, ezért mindig is kissebségként élnének. Szerintem a nyugateurópai maygaroknak nem ott van helyük, hanem itt a Kárpátmedencében. Nagyából 500.000 magyar vándorolt külföldre az elmult években. Ha sikerülne Magyarországot egy elfogadható helyes növekvő pályára állítani, egy erős állammal, lehetne támogatni a Kárpátmedencén kívüli magyarok tömeges vissza hívását, és külön stratégiai pont lenne, hogy az Eu tagság révén nem a csonkaországba hanem az EU-tag állam Szlovákiában és Románia "Hazai" részén letelepíteni őket. Ezáltal is gyarapítani a magyar etnikum arányát.

2013. dec. 13. 17:10
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerinted megis miert engedik be oket? Ha majd latsz egy franciat vagy nemetet utcat seperni, mosogatni, vagy barmi hasonlo alja munkat vegezni akkor tedd fel megint a kerdest......
2013. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jó meglátás, remekül megválaszoltad a saját kérdésed ami igaz is, csak az a bökkenő, hogy senki nem kérdeznte.
2013. dec. 13. 18:09
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

szanalmas vagy ezzel a francia trianonozassal..... A kisebbsegek amugy is ki akartak valni, es ha megnezel egy terkepet majdne hogy etnikai alapon lett meghuzva.

remelem kieled magad azon hogy franciaorszag muszlim lesz de megsugom keletkozep europa meg roma vajdasag.....

amugy kb 12 eves lehetsz. Neked mi hatranyod van abbol hogy kisebb az orszag?

2013. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!