Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek 2022-ben jobb,...

Szerintetek 2022-ben jobb, vagy rosszabb lesz a helyzet a Nyugat és az iszlám világ konfliktusát illetően?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a Nyugat szempontjából.

2012. szept. 14. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem engedik Irant atombombahoz jutni, akkor jobb lesz a vilag.

Ha engedik, akkor rosszabb.

2012. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rosszabb lesz.
2012. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2

Kifejtenéd bővebben?

2012. szept. 14. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész Közel-Keletet el kellene keríteni! Az való nekik, a vallásuk magában hordozza a lemaradást a nyugattal szemben, úgyhogy nem kell félni, a fal mögött egymást is meg fogják enni a sivatagban, mert allahka hívó szavára a kietlen pusztaságba túlszaporodták a területük eltartóképességét.


Kérdésre: szerintem egyértelműen rosszabb lesz a viszony a nyugat és az iszlám között, de még az indiaiakkal, oroszokkal és kínaiakkal sem lesznek jóban.

2012. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4

Én mondjuk roppant kíváncsi vagyok a következő tíz év történéseire. Vajon létrejön-e a nyugati összefogás az iszlamizmus megfékezésére? Meg lesz-e szállva még pár iszlám ország? Stb...

2012. szept. 14. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Jobb lesz.
2012. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6

Miért?

2012. szept. 14. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:

"Vajon létrejön-e a nyugati összefogás az iszlamizmus megfékezésére?"

Szerintem ez országfüggő. Pl. az USA-ban nincs gond, az 5%-ot sem éri el a számuk. És oda jellemzően tanult muszlimok mennek. Ugyebár nehéz lenne egy kis ladikkal átkelni az óceánon, ahogyan itt a Földközi-tengeren árad Európába a sok agyhalott, valláskárosult, képzetlen muszlim. Az is az USA javára billenti a mérleg nyelvét, hogy náluk ösztönözve van a beilleszkedés, értsd: ha nem dolgozik, akkor nincs segély, nincs egészségbiztosítása és megdöglik.

Itt Európában nagyon jól megy, válság van, de a csőcseléket pénzelni van pénz. Nem kell munka, megy a segély.

Európában Svájc, Németország, Finnország és talán Franciaország marad talpon. Az Egyesült Királyságba szinte vég nélkül áradnak be a pakisztániak; Belgiumban sem rózsás a helyzet és persze Hollandiában sem.


"Meg lesz-e szállva még pár iszlám ország?"

Nem hiszem. Minek? Inkább innen lesznek kitoloncolva. Nem szeretem az erőszakot, de van egy olyan érzésem, hogy ha annyira eldurvul a helyzet, akkor itt Európában lesz egy második holokauszt, csak éppen a másik szemita nép ellen.


Egyébként szeretem és pártolom a multikultit, szerintem semmi baj nincs vele; csak éppen a muszlimok maradjanak ki belőle. Érdekes, hottentották, zsidók, ateisták, buddhisták, hinduk, zoroasztriánusok, koptok, sámánisták, stb. be tudnak illeszkedni, ők nem. Akárhol vannak egy másik vallás, ideológia mellett ott rendszeresek a vérfürdők. India, Kína, Oroszország stb. itt mind-mind muszlimok keverik a szart, még csak azt sem lehet mondani, hogy a nyugattal szemben ilyenek...

2012. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert eljön az az ember aki mindent megold.



Ez hülyeség, az az ember már itt van, csak esze ágában sincs semmit megoldani.

2012. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem egyeznek meg valahogy van egy olyan érzésem hogy a DZSIHAD támadni fog.
2012. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!