Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszi ezt az emberiség?

Miért hiszi ezt az emberiség?

Figyelt kérdés

Hogy ha sorkerül arra,hogy egy földönkívüli értelmes idegen faj idelátogat,akkor majd ők olyan technológiákat adnak, amik segítik az emberiség más bolygókon való megtelepedését?

Mikor akkor már ők tisztában lesznek vele hogy az emberiség milyen pusztító népség,így gondolom eszük ágában sem lesz segíteni,mert tudják hogy ezzel rengeteg bolygó élővilágát sodornák veszélybe.Egyszerűen nem értem hogy miért gondolják sokan hogy örülnének,segítenének stb..


2013. dec. 28. 04:02
 1/9 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=WfGMYdalClU : ennek videó vége erről szól.
2013. dec. 28. 04:05
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alábbi videó vége erről szól : http://www.youtube.com/watch?v=WfGMYdalClU
2013. dec. 28. 04:05
 3/9 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=WfGMYdalClU : ennek videó - nak a vége erről szól.
2013. dec. 28. 04:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ez hogy sikerült?:)3x küldte el
2013. dec. 28. 04:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretnek álmodozni. Még azt sem tudjuk, hogy a Földön kívül van-e értelmes civilizáció. Ha igen, akkor sem biztos, hogy ide jönnek leigázni minket.

Amit eddig tudunk a bolygókról, az az, hogy egyiken sincs olyan légkör stb., ahol az ember meg tud élni. Ezek szerint, ha valahol létezik egy idegen faj, kicsi a valószínűsége, hogy annak a légköre, feltételei azonosak a Földével.

2013. dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még az életben senkitől nem hallottam arról, hogy segítenének nekünk más bolygókra jutni.
2013. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szántóvető ***** válasza:
81%

az egész emberiség ezt hiszi?afrikai,ausztrál,ázsiai stb. lakosok?

Kérdező szerinted mit tennének a idegenek?

2013. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tenne az ember? A kiszipolyozná a bolygót és elmenne B leigázná és letelepedne

Mit tenne egy idegen? Passz mivel idegen feltehetőleg nem emberi gondolatokkal

Am idegeneket úgy mint a föld lakóit életterükhöz való alkalmazkodás határozza meg tehát pl a tenger mélyén élő élőlényeknek nincs szüksége fényre egy mocsári gaz meg élvezi a vizet stb. Egy teve sokáig bírja víz nélkül egy medvének vastag a bundája. Egy idegen aki valszeg az űrböl jön tegyük fel gravitáció nélkül akkor valszeg magas mivel megnyúlik nincs ellensúly. A szervezete ehez alkalmazkodik ha szerves élőlény.

2013. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Akkor röhögnék, ha kapitalista mentalitású idegenek jönnének ide :D Na az irónia a köbön.


Amúgy meg, szerintem vannak, és azért nem jönnek ide segíteni, mert szerintük szánalmas idióták vagyunk. Nem az a baj, hogy azok vagyunk, hanem hogy ez egyértelmű és mégsem teszünk érdemben semmi ellene.


Nem tudom hányos kommentre mondom. Van lakható bolygó, találtak is egy párat, csak baromi messze van. De van.

2014. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!