Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnátok, ha Romániában...

Mit szólnátok, ha Romániában alapítanának egy Román Gárdát?

Figyelt kérdés
A Román Gárda célja a román kultúra és a román hagyományok őrzése, a románság fizikai védelme. Elsősorban a Románabb Romániáért mozgalom félkatonai szervezetéről lenne szó, aminek célja a földek román kézben tartása, valamint fellépni a magyarbűnözés ellen, hiszen mindenki tudja, hogy a magyarok egy beilleszkedésre, együtt működésre képtelen népség, akik mind adócsalók, bliccelnek, és románokat terrorizálnak. Ennek érdekében a Román Gárda felvonulások szervezne az olyan településeken, ahol a magyarok megfélemlítik a románokat, pl.: Odorheiu Secuiesc, Miercurea-Ciuc, vagy Targu Mures., hogy demonstrálják, hogy ők kiállnak honfitársaik mellett. Persze ez egy békés szervezet, bárki tagja lehet, és egyértelműen nem az erőszakról szólna, hiszen sose követnének el semmi tettlegeset, a harci kiképzés csak azért van, hogy a román fiatalok egészségét megőrizzék, és a boxer, vipera, kések csak az önvédelmet szolgálják. Románabb Jövőt!
2009. nov. 27. 18:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
38%

Ha a románok alakítanának román gárdát, akkor az nem magyarellenes hanem cigányellenes lenne!

Én ismertem románokat, a magyarokat nem utálták, a cigányokat annál jobban!

Szóval kérdező, ezt bebuktad, mert romániában is a cigányokat rühellik, nem minket!

Amúgy miért ne alakíthatnának a románok gárdát? A nacionalizmushoz minden európai népnek joga van!

Nekünk is!

2009. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
38%

Mi lenne a probléma a "Román Gárdával"?

Svájci gárda is van, ha jól tudom, a Vatikán testőrsége.

Legyen jó sok Gárda!

2009. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
60%

kedves iszonyúan sötét hülye kérdező segítek, hogy megértsed:


"valamint fellépni a magyarbűnözés ellen, hiszen mindenki tudja, hogy a magyarok egy beilleszkedésre, együtt működésre képtelen népség, akik mind adócsalók, bliccelnek, és románokat terrorizálnak"


ez az a mondatod amivel kiprovokáltad magadnak a sok szitkozódást, mert valótlanságot állítasz, hülyeséget, még jó, hogy sokan felcseszik vele az agyukat, jogosan.

2009. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Akkor a sötétebbek kedvéért megint leírom, utoljára. Ezeket nem gondolom komolyan, egy fiktív szervezet fiktív vezetőjének adtam a szájába a mondatokat, nem ez a valódi véleményem. Attól még, hogy le tudom írni, nem jelenti azt, hogy így is gondolom, figyeld csak: Az ég piros. Attól viszont, hogy én nem így gondolom más még mondhatja ezt, erre irányult a kérdésem, de ha akarod, akkor most leírom: Az erdélyi magyarok mind rendes, becsületes, emberek. Na most, hogy ezt leírtam, mostmár kéretik

abbahagyni a hőbörgést. Ja és az ég kék:)

2009. nov. 27. 22:19
 25/41 anonim ***** válasza:
64%
A kerdezot szajba kellene rugni egy bakkancsos ciganynak, es a jambor cigany utanna az mondana hogy nem gondolta komolyan ez csak egy fiktiv tett volt hogy felhivja a magyarok figyelmet arra hogy mi lenne ha a ciganyok eroszakosak lennenek.
2009. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Ha fiktíven rúg szájba, csak nyugodtan. De úgy látom a hőbörgést még mindig nem sikerült abbahagyni.
2009. nov. 27. 22:31
 27/41 anonim ***** válasza:
38%
de rohadtul nem érted. ha az egész fiktív, akkor hogy hasonlítod össze az itthon történtekkel? akkor mi alapja van az egésznek? Mi értelme az egész kérdésnek? rossz a hasonlatod, nincs értelme az egésznek, így az egész kérdésed nem más mint sima baromkodás aminek semmi köze a politikához, csak épp nem volt jobb dolgod. de akkor ezt mondd.
2009. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Ha ennyire hülyeségnek tartod, akkor nem kell rá válaszolni. További jó netezést!
2009. nov. 27. 22:43
 29/41 anonim ***** válasza:
56%

Azért milyen vastag pofa kell ahhoz hogy összehasonlítsd a külhoni magyarokat és az itteni orkokat. o.O


Én tökéletesen értem hogy mit akartál elérni ezzel a hülyeséggel, de nem jött be.

2009. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező (19:43-mas vagyok). Darázsfészekbe nyúltál, ugyanakkor sikerült kiugrasztanod a nyulat is a bokorból ;) A hozzászólások kb. 80%-a rávilágított a helyzet gyökerére: a szélsőjobb szerint


- mi magyarok különbek vagyunk más népeknél, tehát jogunk van ellenük gárdákat alakítani


- más nemzetek is alakíthatnak gárdát, de csak akkor, ha náluk alávalóbb népcsoportok ellen teszik


- ha ellenünk (is) tennék, az képtelenség, vagy szentségtörés lenne, hiszen mi magasabb rendű nép vagyunk, ellentétben a románokkal


Itt van az alapvető felfogásbeli különbség, és ez is teszi meddővé, értelmetlenné a vitát. Ehhez legalább odáig kellene eljutni mindkét oldalnak, hogy mi magyarok jó helyen vagyunk, ahol, nem érünk kevesebbet a többi népnél. És ők sem érnek kevesebbet nálunk. Csak ugye ennek beismerése egyesek szerint egyenlő lenne a hazaárulással...

2009. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!