Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnátok, ha Romániában...

Mit szólnátok, ha Romániában alapítanának egy Román Gárdát?

Figyelt kérdés
A Román Gárda célja a román kultúra és a román hagyományok őrzése, a románság fizikai védelme. Elsősorban a Románabb Romániáért mozgalom félkatonai szervezetéről lenne szó, aminek célja a földek román kézben tartása, valamint fellépni a magyarbűnözés ellen, hiszen mindenki tudja, hogy a magyarok egy beilleszkedésre, együtt működésre képtelen népség, akik mind adócsalók, bliccelnek, és románokat terrorizálnak. Ennek érdekében a Román Gárda felvonulások szervezne az olyan településeken, ahol a magyarok megfélemlítik a románokat, pl.: Odorheiu Secuiesc, Miercurea-Ciuc, vagy Targu Mures., hogy demonstrálják, hogy ők kiállnak honfitársaik mellett. Persze ez egy békés szervezet, bárki tagja lehet, és egyértelműen nem az erőszakról szólna, hiszen sose követnének el semmi tettlegeset, a harci kiképzés csak azért van, hogy a román fiatalok egészségét megőrizzék, és a boxer, vipera, kések csak az önvédelmet szolgálják. Románabb Jövőt!
2009. nov. 27. 18:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
46%
kedves utolsó, mutass nekem bármi infót arról, hogy a romániai magyarok veszélyesek a románokra, bűnöznek, lopnak, stb, bármit ami alapján összehasonlíthatjuk a cigányokkal.
2009. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
78%

Ne nekem szegezd a kérdést, ugyanis semmi olyat nem állítottam, hogy BÁRKI veszélyes lenne a másikra, olyat pedig még kevésbé, hogy egy harmadik még veszélyesebb lenne a másik kettőre ;)


Talán ketten-hárman ha megértettük az iróniát, amit a kérdező megfogalmazott. Ha mégis alakulna egy román gárda, azt (a magyar analógiával) kizárólag úgymond a románság hagyományainak őrzése, a román nemzet fizikai, lelki, kulturális önvédelme motiválná minden kívülállóval szemben. Nem tudom, hogy mennyire tartanak minket magyarokat bűnözőnek Romániában, de hogy akadnak olyan taplók, akik rólunk, mint az ő sok ezer éves kultúrájukat meggyalázó barbár ázsiai hordáról beszélnek, az egészen biztos. Ugyanakkor arról is meg vagyok győződve, hogy a "szőröstalpúzás" egy nem elfogult románt is ugyanúgy bánt, mint engem a fenti szemlélet.

2009. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
44%
Van valami román gárda féle,de nem biztos. Szlovák,szerb tuti van. pl: Szlovák testvériség,ami antimagyar.
2009. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
45%

Akkor úgy látszik nem hallottatok a Vasgárdáról.Sőt, reguláris hadsereg tagjai is irtották a magyarokat.Na erre varrjál gombot.


De még mindig nem látjátok a különbséget.A magyarokat el akarják onnan tüntetni, azért amik.Magyarok.Így végérvényesen megszerezve Erdélyt, és aztán röhöghetnek a képünkbe: "dehogy a tiétek, itt már többszáz éve csak románok élnek, úgyhogy kuss."


És Mo-n nem azért gyűlölik a cigányokat mert cigányok.hanem mert gyakorlatilag nem lehet mellettük élni.Ahol megjelennek ott pusztulásnak indul mindené s mindenki költözni akar,az ingatlanárak lemennek stbstb.

És ha e életmód ellen próbálnál védekezni akkor

1.vagy megvernek/megölnek

2.téged visznek börtönbe


És ne gyertek azzal hogy nácik, mert a nácik lenézik a Jobbikot és a Gárdát.Ha már Gárdáznak akkor arra ott az MNA stb.


És még valami.A románoknak általában egészséges nemzeti öntudatuk van (sajnos sokszor sovinizmussal megtöltve), nemúgy mint nekünk.Szvsz nem érdemes összehasonlítani a két dolgot.

2009. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ha Romániában Román Gárdával magyarokat kínoznának, annak még örülne is az európai vezetőség, hiszen nem vagyunk sem etnikum, sem zsidók. Az tuti, hogy nem lépnének fel ott úgy a Román Gárda ellen, mint a itthon a Magyar Gárdával szemben...
2009. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
70%
Még van vasgárda? Nem a Maniu gárdára gondolsz?
2009. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
53%
a románokon mindenki röhög ezen a kérdésen én is röhögtem romániát még a south park is kifigurázta a román gárdát is röhögnék ROMÁNABB JÖVŐT!XDXDXDXD
2009. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
12%
Mit szólnék? Örülnék. Attól féltem, nem lesz hová ledobni ezt a kis napalmot itt...
2010. jan. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
34%
Tudtommal Magyarországon nincsen "AntiRomán Gárda" aki galomra gyilkolta voln a falusi románokat csak úgy heccből, szóval "kedves" kérdező B@ZDMEG !
2010. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
a román gárdisták megvernék a székely magyarokat ,a székely magyarok szólnának a magyar gárdistáknak és azok meg megvernék a román gárdistákat...
2010. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!