Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mitől lett az elmúlt 100...

Mitől lett az elmúlt 100 évben Európa teljesen más, mint a többi fehér ember által lakott terület és saját maga múltja?

Figyelt kérdés

A mai Európában hátat fordítanak a kereszténységnek, a hagyományoknak mindenféle szociális segélyeket osztogatnak a társadalomnak, tombol a liberalizmus.


Az USA, Kanada, Ausztrália vagy Dél-Afrika sokkal jobban hasonlít a 20. század előtti Európára, mint Európa maga. Mitől tört ki ez a nagy pálfordulás a kontinensen?



2014. jan. 16. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem neked fogalmad sincs, hogy mi folyik az általad felsorolt országokban.
2014. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Még szép h hátat fordít a kereszténységnek. Nem kéne már mesékben hinni, vagy járj templomba, de ne keverd a politikába.
2014. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

A kereszténység baromság, egy ókori mese, hagyományok alatt nem tudom, hogy mit értesz (nekem nem hiányozna a 9 réteg szoknyát viselő, visítozó asszonykórus, ha eltűnnének), a szociális segélyek azért kellenek, mert nincs munka, a liberalizmus pedig tényleg baj, mert a jelenlegi változatában akkora baromság, mint a kereszténység.


Egyéb kérdés?

2014. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

"Az USA, Kanada, Ausztrália vagy Dél-Afrika sokkal jobban hasonlít a 20. század előtti Európára, mint Európa maga. "


Ezt ugyan honnan vetted? Ausztrália, Kanada, Új-Zéland mérföldeket ver Európára a modern, liberális, vallásmentes életmód hirdetésében.


A kereszténység kipusztulása meg miért is rossz? Nem félünk az istenkés mesekönyvtől többet és nem adjuk el a rabszolgáinkat 21 sestertiusért, ha ki szeretnék váltani a saját bűneinket?


Felnőtt emberek összetett képzelgésekkel egyetlen helyre valók és az nagyon nem a templom.

2014. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Az a legkevésbé sem baj, hogy hátat fordítanak a keresztenységnek, már épp ideje volt, hogy az emberek elkezdenek kételkedni ebben a mesében. De ez egyaránt igaz az összes több vallásra is.
2014. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Hallod kérdező, neked mit mondott a lángoló-beszélő csipkebokor?

Orbán Viktor győzelmet arat a gaz libsibolsik felett és elhozza számunkra a Szent Isten Mennyei Hitét?

2014. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Istenem, mennyi MSZP-s....
2014. jan. 16. 18:17
 8/22 A kérdező kommentje:

"a szociális segélyek azért kellenek, mert nincs munka"


És miért nincs munka? Mert túl szigorúak a munkavédelmi törvények. 100 éve 12 évesen is besétálhattál egy gyárba, hogy te dolgozni akarsz.

2014. jan. 16. 18:19
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem, én igazából libsibolsi vagyok. Nem emlékszel? :(
2014. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

"A mai Európában hátat fordítanak a kereszténységnek, a hagyományoknak mindenféle szociális segélyeket osztogatnak a társadalomnak, tombol a liberalizmus. "


Szerintem szedd össze egy kicsit a gondolataidat, akkor talán nem lesz belőle egy ilyen összefüggéstelen katyvasz.

2014. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!