Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a cirkusz most Ukrajnában?

Mi ez a cirkusz most Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Gondolom azért van mert az euhoz közelednének Oroszország helyett.


Mindig is Oroszország érdekszférájába tartozott, azért jóban is voltak mindig, olcsóbban kapják a gázt meg mindent akkor miért nem jó nekik Oroszország? Belorusszia is az oroszok felé húz.


Ráadásul minek nekünk egy ilyen korrupt, maffia ország mint Ukrajna? Még Románia és Bulgária el is megy de Ukrajna már túlzás lenne. Ennyi erővel Törökországot is felvehetnék.

Na meg mikorra teljesítenék az alap csatlakozási kritériumokat? 30 év múlva?



2014. jan. 25. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valóban egy ukrán szakadás esetén be kellene jelentkeznünk Kárpátaljáért az oroszokkal együttműködve. Mindenki tudja, hogy Oroszországnak a keleti és déli területei kellenének Ukrajnának, a nyugati részek lényegében nem érdeklik, így ha meg tudnánk őket győzni, hogy Kárpátaljának jobb lenne, ha újra Magyarország része lenne, akkor lenne rá reális esély. De ameddig a Fidesz-Mszp duót váltogatjuk, addig felejtsük el az ilyesmit, egyikük sem elég tökös, hogy ilyesmit akár csak felvessen...
2014. jan. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
minek nekunk karpatalja? szin ruszin terulet..... Minek nekunk meg egy kolonc a nyakunkba?
2014. jan. 26. 08:07
 13/16 anonim válasza:
én is kárpátalján lakom és igaz hogy vannak ukránok, de nagyon sok a magyar. Mindig is szerettem volna Magyarországon lakni, mert mégiscsak Kárpátalja régen oda tartozott. Én örülnék annak, ha csatlakozna Kárpátalja Magyarországhoz, de ha ennek háboru az ára akkor inkább nem kell. Igy is most Ukrajnában keleten vannak valami zavargások és a kárpátaljai magyarokat viszik a legjobban elfelé. Már nagyon sokan kaptak behivót és senkit nem érdekel hogy milyenek az emberek, akinek nincs ujja, nem lát rendesen vagy fáj a szive, senkit nem érdekel. Ráteszik a pecsétet és küldik őket be...
2014. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 VanBizony válasza:
"minek nekunk karpatalja? szin ruszin terulet..... Minek nekunk meg egy kolonc a nyakunkba? " ---kedves kérdező, ha valamivel nem nagyon vagy tisztába akkor ne nagyon írd le... Mert ha tudni szeretnéd nagyon is sok MAGYAR él Kárpátalján és java része nem meri felvállalni és fogalmad se nincs arról,hogy elnyomják itt a magyarokat
2014. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
de okosak vagytok.
2014. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én is kárpátaljai vagyok.

És sok itt a magyar.

Én is magyar vagyok,Magyarország a hazám. De még sohasem láttam a hazám. Még sohasem voltam Magyarországon. És sokan úgy halnak meg,hogy nem látták a hazájukat.

2015. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!