Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA/EU miért támogatja az...

Az USA/EU miért támogatja az erőszakos ukrán tüntetőket?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy néztem a képeket, elég nagy törés-zúzás folyik ott.

Meg, a szélsőjobboldali Szvoboda nevű párt zászlaját is láttam.

Más esetben menne a szélsőségesezés, fasisztázás, csőcselékezés.

De itt meg sem mukkannak az USA/EU megmondóemberei.



2014. febr. 1. 16:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Bár nem olyan meglepő.


A nyugat már vallás őrült talibánokat is támogatott már Közel-Keleten.

2014. febr. 1. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mert a tüntetők EU-pártiak. Én azt olvastam valahol, hogy a zavargások áldozatainak többsége rendőr, úgyhogy ezek a tűntetők tényleg elég erőszakosak. És még rendőri túlkapásról beszél a média.
2014. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert Ukrajnában nagyon erős orosz befolyás van. Az EU pedig azt szeretné, ha nem orosz, hanem Uniós befolyás lenne ott. A tüntetők is ezt szeretnék, legalábbis addig, hogy ne legyen orosz befolyás. Tehát remekül együtt tudnak érteni. De szerintem ezzel te is tisztában vagy.
2014. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez van ilyenkor, ha a a karhatalom nem számol azzal, hogy esetleg a tüntetők is visszalőnek. Lavrov hivatalból kettősmércézett egyet és a tüntetésekben részt vevő náci csoportnak kiáltotta ki a tekintélyes létszámú ellenoldalt, akiknek magában konfliktusban döntő szerepe van és volt.


A jenkiknek katonai szempontból érdekes Ukrajna (lehet Oroszország határába remek ballisztikus fegyvereket telepíteni) az Uniónak gazdasági és kisebbrészt morális okokból, persze hogy támogatják őket. A tüntetés indoka is triviális az igencsak erős ellenzék és némi kiábrándult szavazó nehezményezte, hogy az EFTA belépést Putyin közbelépése miatt visszamondta és nyalt egyet Moszkvába, amit az ukrán nacionalisták nem csíptek. Egy nem éppen finom hatósági konfliktuskezelés miatt bedühödtek é nekirontottak a rendőrségnek és azóta áll a bál.

2014. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem egyes emberek gondolatmenetét. Miért van azzal gond, ha az emberek nem tűrik egy bizonyos pont után a korrupciót?
2014. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Miért van azzal gond, ha az emberek nem tűrik egy bizonyos pont után a korrupciót?"


Mert ha összejön nekik, akkor eléggé ciki lesz ugyanazzal a korrumpálóval összefeküdni. Azt meg nem szeretnék, így védik a mundér becsületét.

2014. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!