Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Helyretennétek a fejemben a...

Helyretennétek a fejemben a káoszt Ukrajnával kapcsolatban? Többi lent.

Figyelt kérdés

1.Az ellenzék fellázadt a kormány ellen. Az ellenzék szélsojobbos, a kormány milyen?

2. A kormány az oroszokkal való szövetségre hajlik, a tüntetok EU- t akarnak?

3. A szélsojobbosok nem arról híresek, hogy EU-t szeretnének. Akkor melyik elofeltevés nem helyes?

4. Illetve akkor ki mit akar?


Lehet, hogy nem helyes az, amit fent írtam, én ezt szurtem le azokbol, amiket olvastam, de valahogy logikai bukfenc van benne, de hol?


2014. febr. 21. 15:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy az EU állítólag a tüntetoket támogatja, pedig különben szélsojobb ellenes. Akkor most hogy van ez?
2014. febr. 21. 15:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát a káoszt nemkönnyű helyretenni.

1. Nem az ellenzék, hanem a nép lázadt fel. Az ellenzék csak ennek az élére állt. Az ellenzék nem szélsőjobbos, ezt csak az itteni szócsövek szeretnék így láttatni.

2. Igen, de kicsit bonyolultabb. Itt nemcsak a szövetség a kérdéses, hanem mindaz, ami abból következik: röviden, az életszínvonal és az államműködés formája.

3. Lásd az első részt. Minthogy a kijelentő mondat igaz, már csak helyes következtetést kell levonni: minthogy a kormány nem akarja az Eut-t a szélsőjobbot ott kell keresni.

4. Janukovics totális hatalmat (diktatúrát), amiben Putyin cserébe támogatja. A tömeg pedig demokráciát, amit a nyugathoz tartozásban vél megtalálni. Helyesen.

2014. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy ezen a héten a hatszortízahuszonharmadikonodik, aki felteszi a ezt kérdést.

De rendben, itt a válasz:

KOMMUNISTA FORRADALOM ZAJLIK!

2014. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elso, köszönöm a véleményed!


Cheeky bugger, megindokolnád, amit írtál vagy csak lövöldözöl a levegobe? Elolvastam az ukrajnás kérdéseket és válaszokat, egyikben sem találtam választa arra, ami engem érdekel. Te meg tudod válaszolni?


Várok még véleményeket!

2014. febr. 21. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
látom te is a királyi TV-ből szerzed az infót, hogy a terroristák csinálják odaát a balhét
2014. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

??? Ezt mi alapján írod?

Külföldön élek , elég régen nem láttam már királyi tv-t.

Te tudsz válaszolni a kérdéseimre vagy csak okosnak akarod érezni magad egy odalökött, semmitmondó kommenttel?

2014. febr. 21. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi garnitúrát elég sokan ellenzik, így a szélsőjobbosok épp úgy megtalálhatóak mint az EU pártiak.
2014. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nnna akkor


a balhé a tolvaj politikusok ellen, az elszegényedés miatt zajlik


az EU azt szeretné, ha ez miattuk lenne, de nem ... még az elején olvastam valami részleteset arról első kézből (tehát ott élő érintett újságírótól), hogy az egésznek semmi köze az EU-hoz, hanem a kialakuló diktatúra, a rossz életszínvonal, a nagyban lopó politikai elit ami ezt kiváltotta ... ez ami hihető


és azt se felejtsük el, hogy egy forradalomhoz könnyen csatlakoznak balhés emberek, akiknek minden mindegy, csak lőni lehessen ('56-ban is így volt nálunk, kár szépíteni)

2014. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!