Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 1954-ben Ukrajna jogosnak...

1954-ben Ukrajna jogosnak találta, hogy megkapta a Krím félszigetet Oroszországtól ahol 75-90%-ban oroszok laknak?

Figyelt kérdés
Nem volt furcsa az ukránoknak, hogy olyan területet kaptak amihez éppen semmi közük nincs és nem az ő népük él ott.Nem kellett volna már réges-régen visszaadni?Háború nélkül.

#Ukrajna #Krím félsziget orosz
2014. márc. 4. 09:23
 1/5 progizo ***** válasza:
73%
Minden nép örül annak, ha az országa területileg gyarapszik, ők sem kivételek - csak a magyar az, amelyik ijedten elkezd matekozni, ha felmerül a revízió, hogy itt meg ott mennyi magyar él még, és hogy jogos-e így visszacsatolni.
2014. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1954-ben nem létezett Ukrajna, mint önálló állam. A Szovjetunió része volt. Így a kérdés teljesen értelmetlen.
2014. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Formalitás volt Hruscsov részéről. Álmában sem gondolta volna, hogy a világhatalom SZU egyszer tagállamokra hullik.
2014. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 progizo ***** válasza:
32%
Oroszország adta - Oroszország visszavette. Ez van.
2014. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

"Én teremtettem a Földet, az eget, az állatokat, az embereket, én vagyok a mindenható és vissza veszem jogos jussom. Térdeljetek le előttem és kövessetek, ellenszegülésül halál a jussotok."


Vlagyimir Putyin: Önéletrajz históriám (2007)

2014. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!