Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek van helye Ukrajnán...

Szerintetek van helye Ukrajnának az EU-ban?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem, ha igen akkor miért?
2014. márc. 6. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Persze, hogy van, még egy országból kiszipkázhatja az EU java a pénzt...
2014. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van, ahogy mindenkinek. Indokolni talán annyival tudnám, hogy nem szabad kirekeszteni senkit, aki csatlakozni szeretne.
2014. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ahogy az USA is simán hagyta volna, hogy Mexikó a KGST tagja legyen, vagy szovjet tagköztársaság.


Gondoljunk már bele, hogy Finnország 1945 óta szabad, demokratikus állam, mégsem tagja a NATO-nak. Azért, mert a szovjetek, majd az oroszok soha nem engedték.

Tudom hogy az EU gazdasági és nem katonai tömörülés, de a lényeg, hogy a világ nem egypólusú, nem csak az USA-EU és NATO létezik.


Ettől eltekintve, szerintem pont ugyanúgy lenne neki hely, mint a balti államoknak is volt.

2014. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Még Magyarország is csak annyit profitált belőle, hogy aki tényleg az EU-ba való, az könnyebben itt hagyhatja a Balkánt, a maradókat meg lehet tüzelni, hogy az EU kizsákmányolása miatt ér feleannyit a fizetésük, mint a nyolc éve (gyk. a legutolsó MSZP és a mostani Fidesz kormány). Ukrajna mentalitása még ennél is lejjebb van.
2014. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van itt elég koldus ország így is
2014. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Úgy gondolom mint gazdaságilag mint emberhez méltóan jobb életre lenne lehetőségük majd az unióban, ha már az Orosz vezetés csak kitartottjaként tekintett rájuk, mindenképpen nyitottabbak lehetnének és integráltabbá válhatnának.

Aki úgy gondolja hogy semmi keresni valójuk a tagországok között, az pusztán fél attól hogy jobb lehet a sorsuk mint a Miénk! A vezetés teszi az országot azzá, amivé válik

21F

2014. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Igazából az Eu az akinek nincs itt semmi keresni valója.
2014. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rémuralom ***** válasza:
Szerintem Ukrajna még nagyon nem érett meg rá. Túlságosan függenek Oroszországtól mind gazdaságilag, mind politikailag. Az EU-hoz való gyors csatlakozás totális öngyilkosság lenne nekik.
2014. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs, de nem is akarta senki sem felvenni. Csupán az EU gazdasági integrációjának az előszobájába, az EFTA társulásba kapott meghívást. Azoknak tagállamok köre ez, akik nem akarnak részt venni, vagy nem képesek kölcsönösen előnyös mélyebb gazdasági összefonódásban.
2014. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

"Indokolni talán annyival tudnám, hogy nem szabad kirekeszteni senkit, aki csatlakozni szeretne."

Miért gondolják sokan, hogy az ukránok többsége az EU-hoz akar csatlakozni ? Nekem ugy tűnik, hogy ezt csak egy harcos, nagyhangú kisebbség akarja.

Ukrajnának Oroszország mellett van a helye, ez majd a legközelebbi tényleg szabad és nem befolyásolt választásokon fog kiderülni.

2014. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!