Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ehhez mit szoltok? (Muzulman...

Ehhez mit szoltok? (Muzulman Tertverek)

Figyelt kérdés

A Muzulman Testverek egyik, Angliaban elo vezetoje ugy nyilatkozott a Times-nak, hogy ha a kormany felulvizsgalja a szervezethez valo viszonyat, akkor a "Muzulman kozosseg sok tagja, ugy foja erezni, hogy nincs ertelme bekes egyuttelesnek, es ez meg tobbeket fog terrorizmusra sarkallni Angliaban"


[link]



#Anglia #Muzulman testverek
2014. ápr. 6. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit szólnék?


A Pax Hungarica vezetője meg polgárháborút és tömeggyilkosságot vizionált egy beszédében, mégse fog bekövetkezni.

2014. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok, ha ITTHON egy magyar allampolgarsagu nemzetisegi vezeto a nemzetiseg terrorcselekmenyeivel fenyegetodzne, mert egy IDEGEN TERRORSZERVEZET mozgasanak korlatozasat fontolgatna a magyar kormany, - nos vajon akkor is ez lenne-e a velemenyed?
2014. ápr. 6. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy szimplán keresed az ürügyet egy jó kis bevándorlózásra (ami a magyar népnemzetiek legviccesebb ügye, elvégre semmilyen szinten nem vagyunk érintve a dologban), de ez gyenge próbálkozás.


Egy visszafogott, PC-nyilatkozat, tele feltételes móddal és HA EZ AKKOR AZ-gondolatokkal.


Ennél ezerszer durvább ígérteket mondtak szép magyar földön szép magyar emberek, mégse lett semmi azokból sem és ebből sem lesz.

2014. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eszem agaban sincs a bevandorlokkal szembe allni, hisz en is Londonban elek, bar a csaladom - egyelore - itthon van. (Jelenleg a hetvegen en is).

A lenyeg az, hogy en lattam (!!!) mar Londonban, hogy mi az, hogy terror. Es nagyon felhaborit, hogy egy angol allampolgar(!) egy IDEGEN eszme neveben TOVABBI, EROSODO, terrorral fenyegetodzik.

2014. ápr. 6. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!