Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka, hogy sok osztrák...

Mi az oka, hogy sok osztrák és sok magyar ennyire szereti a szélsőjobboldali dolgokat?

Figyelt kérdés

Szerintem megdöbbentő.

Mindkét országban 20 százalék felett van ezeknek a pártoknak a támogatottsága.


Ausztriában jól működik a gazdaság, nincsen válság.

Ott se tévesszen meg, a szélsőjobbos párt cuki kampányt csinál, mint a magyar eszmetársai, de a szavazók éppen olyanok, mint a magyar jobbikosok.

Idegenellenesek, némelyik nyílt némelyik burkolt rasszista.

Teljesen érthetetlen, hogy miért van ilyen Ausztriában, nincs válság, nincsenek gazdasági problémák meg semmi, egy fejlett nyugati ország.


Talán Európa ezen részén, van valami a levegővel?



2014. ápr. 7. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk magyaroknál sokat hoz a konyhára a cigányok viselkedése plusz a baloldal magyarellenes hozzáállása.

Ennyi.

Az meg h az osztrákok mire verik magukat én se értem.

2014. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem, melyik a szélsőjobb párt szerinted? A Fidesz? Az nem az. A Jobbik? Az sem. Netán a baloldal? Távolabb nem is állhatna. Akkor meg ki? Más párt is végzett 20% felett?

Te valami egészen elképesztő eredményeket skubizhatsz, mert csak ez a 3 végzett 20 felett :D. Üdv a Földön!

2014. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

A jobbik azért közel áll a szélsőjobb megnevezéshez.. De a programjai alapján tényleg nem lehet teljes mértékben szélsőjobbnak nevezni.


Az osztrákokat meg ha belegondolsz.. Hitler is osztrák volt.. Valamint ha utána olvasol annakidején sok osztrák nácibb volt mint a német társaik.

Lehetséges hogy bennük van ez egy minimális mértékben, meg az is lehet hogy az is bennük van hogy az osztrák volt az egyik uralkodó nemzet hosszú évekig EU-ban most pedig egy kis semmi ország.(nem gazdaságilag)

Habár nyiltan nem mondják ki szerintem ezek lehetnek a háttérben..

Anno mikor Monarchia volt ha valaki osztrák volt a birodalom nem német területén akkor volt egy olyan minimális gőg bennük hogy "na azért csak osztrák vagyok"

Sokáig félték őket, irigyelték őket..

Mostanra ez teljesen kiveszett. Ha egy osztrákról beszélünk nem jut több eszünkbe mint hogy Jó magas hegyeik vannak és jobban élnek mint mi.

2014. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ausztriában a szélsőjobb - az egyébként liberális gyökerekkel rendelkező - FPÖ a Jobbikhoz hasonlóan euroszkeptikus, cigányellenesség helyett viszont bevándorló-ellenes.
2014. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne átgondolni:

1. Magyarországon nincs szélsőjobboldali párt. Amit a Jobbik képvisel, az jobboldali.

2. Egy jobboldali "dolog" közelebb áll a normálishoz, mint ami liberális. Ami liberális, az abnormális.

2014. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a "sok osztrák és sok magyar" a normálisat részesíti elönyben.
2014. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 fő hiba van az elképzelésedben kérdező:

1: A Jobbik nem szélsőjobboldali.

2: Te azt hiszed hogy az embereknek csak akkor van igénye a jobb oldalra ha válság van?

Valamint szerintem te azt gondolod hogy a gazdasági rossz lét idézi elő a szélsőjobb jelenséget, mert hogy "bűnbakot kell keresni" (egészen véletlen pont mindig a zsidókat de ebbe akkor most ne menjünk bele).

Ez is tévedés ugyan is nem a gazdasági helyzet szüli elsődlegesen a szélsőjobbot sem.


Te ezt azért nem érted, mert nem tudod hogy bizony a normális embereknek akkor van igényük a nemzeti irányú pártokra amikor jólét van.


Ausztria pontosan azért van ott ahol hiába csak egy nagy hegy az egész ország, mert erős a nemzeti eszme.

Képzeld Magyarország mit tudna magából kihozni ha nálunk is így lenne. De hát pont ez a cél hogy ne tudja, ezért vagyunk elfertőzve ennyi liberálissal meg komcsival.

Az OMM azért volt erős mert az osztrákok vezettek minket mi meg megtermeltük ami az erőhöz kellett.

Ők voltak az ész, mi meg az erő.

Mondjuk semmi szükségünk nem lett volna rájuk, teszem hozzá. Ők éltek belőlünk, mert mi képtelenek voltunk kirakni egy erős vezetést, de ez van most is.


Magyarországon baloldali és ál-jobboldali fertő van, ezért tartunk itt ahol.


Ezért csak neked érhetetlen ez, aki normálisan gondolkodik, annak ez teljesen evidens.

Pontosan azért nincs semmi bajuk mert nincs liberális fertőjük. Tehát köszönjük szépen hogy elismered, a liberális hozzáállás vezeti nyomorba az országokat.

Ahol nincs, ott jólét van.

Nálunk a Jobbik az egyetlen aki ugyan erre szeretne minket terelni, de ti liberálisok ezt nagyon nem szeretnének, megy is a hazugság gyár éjjel-nappal ám.

Mert akkor nem tudnátok halászni a zavarosban, ha erős egységes lenne a nemzet.

Ezek miatt tartom én azt hogy pont a liberálisok a legnagyobb fasiszták, mert egész nemzeteket akarnak lenyomni. Ha valaki itt szélső, azok a liberálisok.

2014. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*Te ezt azért nem érted, mert nem tudod hogy bizony a normális embereknek akkor *IS* van igényük a nemzeti irányú pártokra amikor jólét van.


Már pedig azért mert egy országban akkor van rossz lét, amikor nem az ország érdekei szerint történnek a dolgok.

És miért nem? Mert nem nemzeti alapon szerveződik a vezetés. És akkor vissza is kanyarodunk a bűnbak kérdéshez.


Szóval ilyen egyszerű kérdező, nem a levegővel van a baj, hanem a balos-liberális eszmével és emberekkel. És sajnos erre keletre jutott belőlük bőven.

2014. ápr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* És még azt is tegyük hozzá Ausztria nem kapott 40 év kommunista fertőt ! Nem voltak az emberek elhülyítve 40évig ! Nem sokkal vagyunk tőlük lemaradva, abban a pillanatban ha egy nemzeti kormányunk lenne, amelyből jelenleg csak 1 van, szerintem 10,20 év alatt behozhatnánk az osztrákokat.
2014. ápr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért? Ezt a fajta rendszert kell szeretni.. ahol ennyi cigány szaladgál az utcákon? -.- Liberális fertőre értelmes ember nem kíváncsi.. Az effajta multikulturalizmus hatásai hosszútávon csak hanyatlást hoznak az európai kultúrára..
2014. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!