Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugatnak mindent szabad?

A nyugatnak mindent szabad?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy most az Ukrajnában lezajló események miatt mindenki fúj az oroszokra? Amikor az USA megszállta Irakot, vagy amikor bevonult Afganisztánba az nem volt baj? Ráadásul cipeli magával az egész NATO-t mindenhova. Ez olyan "amit szabad jupiternek nem szabad a kisökörnek" dolognak tűnik nekem.

2014. máj. 2. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Az arabok nagy része terrorista, ezért tünteti el őket Amerika, láthatod hogy oroszo. egyáltalán nem tudja hol a helye, és azt gondolja Kína megvédené, a nyugat máig ember barátabb, mint a Kelet.

Ha nem lennének visszatartó hatalmak, Putyin már réges rég elintézte volna, hogy valamicskét mi is érezzünk ezekből a vitákból, úgy hogy nem kéne védeni annyira a keletet, elvégre semmi jót nem tettek érted érdemben, hogy jobb életed legyen, mégis itt voltak mittudom én hány évig.

Itt hagyták a romokban az országot, jó néhány magyar nőt gyerekkel, akik azóta sem tudják ki az apuka..

2014. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vona Gábor ***** válasza:
77%
Nyugodj meg, az oroszok nagy ívben tesznek rá.
2014. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Ukrajnai események hatására, már a Nyugatnak sem szabad mindent.
2014. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Őszödi Ferenc ***** válasza:
41%

"jó néhány magyar nőt gyerekkel, akik azóta sem tudják ki az apuka"


Ez csak a kedves magyar "anyukákat" minősíti.

2014. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Megerőszakolás esetén is?
2014. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ki nem találod kedves kérdező, hogy az USA előtt kik tartották megszállás alatt Afganisztánt. :)
2014. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom, hogy a szovjetek is voltak Afganisztánban, tanultam történelmet. Nem védeni akarom az oroszokat, de az USA oda megy robbantgatni ahova akar........
2014. máj. 2. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem lennének visszatartó hatalmak, Putyin már réges rég elintézte volna, hogy valamicskét mi is érezzünk ezekből a vitákból, úgy hogy nem kéne védeni annyira a keletet, elvégre semmi jót nem tettek érted érdemben, hogy jobb életed legyen, mégis itt voltak mittudom én hány évig."


A nyugattól meg kaptunk egy jó kis liberalizmust.


Ne, hülye magyar, tarts el az adódóból 800 ezer cigányt.Mert muszááááj szolidárisnak, empatikusnak , liberálisnak lenni.


Régen az átkosban nem diszkriminálták őket pozitívan, hanem mentek a munkásőrök és ütötték őket, ha nem viselkedtek úgy, ahogy kellett.

Előtte pedig a csendőrök tették ugyanezt.


Nem volt ám multikulturális önmegvalósításuk, mint ma, hogy "jááj 12 purdé, 3 szemétdomb,hetente lopni járás ázokról á hülye parazstoktól".

2014. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!