Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ha létezne egy...

Szerintetek ha létezne egy külön Székelyföld állam, mennyivel lenne intoleránsabb, konzervatívabb és keletiesebb Magyarországnál?

Figyelt kérdés
Pl. lehet, hogy lennének ilyenek, hogy homoszexualitásról és nők egyenlőtlenségéről tilos beszélni, pedofilok kiherélése, egyes bűnökért lenne halálbüntetés pl. nyilvános akasztás, medvék elé dobás stb.

2014. máj. 6. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyjából ugyanolyan lenne, mint Magyarország.
2014. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%

miert nezed ennyire primitivnek es barbarnak a szekelyeket?

vagy csak poen?

2014. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Semennyivel.
2014. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Régebben volt itt valami kérdés a melegekről és vigyorogva írta egy székely fiú, hogy hogyha náluk a faluban kiderülne valakiről, hogy meleg, akkor szedhetné a sátorfáját, mert onnantól kezdve mindenki kinézné.
2014. máj. 6. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Ez az elképzelt állam miből élne meg ? Miből lenne neki ipara, versenyképes mezőgazdasága ?
2014. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mertigen válasza:
97%

Most miből él meg szerinted ? Román állami adományból ?

Tudod hogy épp Székelyföldre fele pénz se jön vissza a befizetett adókból ?

2014. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Medvék elé dobás. :D Persze, meg gladiátorjátékok, nem is a közép-, hanem rögtön az ókorig mennének vissza.

Egyáltalán nem barbárok, csak szegények, de még így is kulturáltabbak az átlag románnál.

2014. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Ja, hogy egy "székely" mondta, akkor az úgy van. Képzeld ott is ugyanúgy vannak melegek.

Te meg megint egy 14 éves kárpátia pólós szerencsétlen vagy...

2014. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha a székelyeken múlik, akkor sokkal normálisabb és hazafiasabb állam lesz Székelyföld mint Magyarország.
2014. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Székelyként kérdezem, hogy valóban, miből élne meg?Krumpliexportáló nagyhatalommá válna, vagy micsoda?


Ami a kérdésedet illeti, én személy szerint élvezném a pedofilok kiheréltetését és a halálbüntetést is, viszont nem a nyilvános akasztás formájában.Medvék elé dobás?Erről a kivégzési formáról az életben nem hallottam még, pedig tájékozódtam már a kivégzések témájában.


A homoszexualitást illetően pedig szerintem hasonló a hozzállás, mint Magyarországon.Az egy dolog, hogy egy kisközösségben ha ilyen kiderül, lennének előítéletek meg hasonló, de a városok szintjén szerintem ugyanaz van, mint Magyarországon.

2014. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!