Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van rá reális esély, hogy...

Van rá reális esély, hogy visszacsatoljanak Magyarországhoz magyarlakta területeket, vagy hogy létrejöjjön egy különálló "Erdély Állam" vagy Székelyföld?

Figyelt kérdés
Nem vagyok "nagymagyar", nem is vitatkozós kérdésnek szántam, csak elméletileg kérdezem, hogy van-e ilyesmire esély és hogy mennyi?
2013. febr. 19. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Én sem vagyok nagymagyar, de magyar vagyok. Ha jól tudom, az Erdélyt megszerezni akaró románokat sem nevezték nagy románoknak vagy náciknak.

Én azt remélem, hogy valamikor a jövőben Magyarország nagyobb lesz mint Oroszország. Erdély értékes bányái, aranytartalékait miért is nem akarjuk visszakapni. A magyar nép teljesen hülye lett?

2013. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Annyi, mint mókusnak az erdőtűzben.
2013. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

#1 vagyok:


Nem tudom, ha értetted amit írtam. De én hiszek abban, hogy Magyarország nagyobb lesz, már csak azért is, hogy ezzel szívassam a románokat. Ők is egyfolytában azzal jönnek nekem, hogy bozgor, meg hogy takarodjak haza. Szeretném visszamondani nekik.

Mikor ők jönnek a bozgoros dumájukkal, akkor én azt mondom nekik, hogy EGYENLŐRE bozgorok vagyunk, de 100 éven belül ők lesznek azok, ha egyfolytában uszítják maguk ellen a magyarokat.

2013. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

"hogy EGYENLŐRE bozgorok vagyunk"


egyelőre

2013. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Nincs de az ott lakok 90% ugyan annyi nem örülne mint a nagyszüleik, dédszüleik az elcsatolás idején.
2013. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Nincs rá reális esély.
2013. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Vajon ha 1900-ban felraktuk volna a "Van rá reális esély, hogy átcsatolják Romániához a románlakta területeket, vagy hogy létrejöjjön egy különálló "Erdély Állam" vagy Mócföld, és arra, hogy Felvidék külön álló állam lesz valamikor, és létrejön egy Ukrán állam aminek a része lesz Kárpátalja, és Vajdaságban meg annak a pici Szerbiának lesz része.?"

Szerinted mit mondtak volna? Biztos nem azt, hogy ez akár már holnap várható. Mit mondott volna Sztálin ha megkérdezted volna tőle, hogy mennyi az esélye annak, hogy a Szovjetunió darabjaira esik szét. Mit mondtak volna Kórea királyai, ha azt mondtad volna nekik, hogy Kóreaból valamikor kettő lesz, és harcolni fognak egymás ellen. Mit mondtak volna Moldova és Oláhföld lakói, ha azt mondtad volna nekik, hogy egyesülni fognak. Mit mondott volna Szulimán császár, ha azt mondtad volna neki, hogy az oszmán birodalom, már csak 400 évig fog élni, és elveszti szinte az összes európai területét. Mit mondanának a Habsburg császáraink, ha azt mondanánk nekik, hogy birodalmuk véges. Mit mondott volna XIV. Lajos, ha megemlítetted volna neki, hogy dédunokáját(vagy ükunokája?) XVI. Lajost le fogják fejezni. Mit mondott volna Cromwell, ha azt mondtad volna neki, hogy az Angol köztársaság vele együtt fog meghalni.


Szerintem mind jól a pofádba röhögtek volna, és azt mondták volna neked, hogy az esélye 0%, de azért mind-mind megtörtént.

2013. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted mit mondtak volna volna 2013ban arra hogy 2014ben a Jobbik 2/3ot kap?

Először autonómia, aztán esetleg újraegyesülés ha ők is akarják.

2013. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"A magyar nép teljesen hülye lett?"


Az is volt.

2013. febr. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Mint hóembernek júliusban.
2013. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!