Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraeliek valóban ilyen...

Izraeliek valóban ilyen nacionalisták lennének?

Figyelt kérdés

Nem provokáció akar a kérdés lenni, de nemrég(Bő 2 hónapja :D) volt az Izraeli nagykövet előadást tartani, és valami eszméletlen volt, hogy rögtön azzal kezdte a beszámolóját, hogy menjünk el a holocaust mőzeumbe mert ez nem a bűnünk ugyan, de a felelősségünk.

Majd végig hallgathattuk, hogy a fiataljaik milyen menők, hogy katonának állnak, ő meg persze milyen büszke erre.

Aztán jött, hogy Magyarországon ők teremtettek munkát, mi miért mondjuk, hogy kiakarnak fosztani, nemhogy hálásak lennénk.

Végén meg mondt, hogy nem "Show off"-ni akart hiszen ez egy "nice country" mert a cionizmus alapítója itt született.

Én alapvetően nem vagyok zsidóellenes, sőt mostse vagyok csak ezért ez az előadás nagyon durva volt, tényleg olyan volt mintha mi ilyen alsóbbrendüek lennénk hozzájuk képest.

És nem túlzok tényleg ezeket mondta.


Várom a válaszokat :)


Ja és tudom Zsidó nem mindig egyenlő Izraellel


2014. máj. 6. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

"tényleg olyan volt mintha mi ilyen alsóbbrendüek lennénk hozzájuk képest."


Ebben igazad van jól gondolod.Ahonnan nekik a pénz megy azokat nem tisztelik nem tarják egyenrangúnak.

2014. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Tehát a Te emberi nagyságodat kisebbíti, ha valaki kiáll magáért és azokért a dolgokért, amire büszke?
2014. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Náluk nagyobb a haza szeret és a büszkeség az biztos. Érthető is hiszen ők még a mai napig küzdenek azért h országuk megmaradjon az arabok között.

Azt nem hiszem h ők feljebb valónak gondolnák magukat. Ismerek olyan zsidót aki kettős állampolgár és egy sima normális ember. Az h el kell menni a holokauszt központba szerintem azt azért mondta mert sajnos növekedett a gyűlölködők száma. Az EMIH most kezdett ilyen mese videókat csinálni h kérdezd a rabbit. Egyik alatt olyan kommenteket olvastam h rendesen elszégyelltem magam. Egy tök ártatlan film ami a zsidó vallásról próbál tanítani vicces jelenetekkel illetve h ha kérdésed van kérdezd meg a rabbit. Erre a kommentekben alatta olyanok állnak h élősködök, Trianon a ti hibátok, húzzatok innen stb.... sorolhatnám. Ez pedig probléma ezért kell oktatni a fiatalokat h legalább tudják mi történt és ne kuruc.info-ról tájékozódjanak.

Ki nem dicséri saját fiataljait? Ha egy iskola, egyetem nyílt napjára is elmész ott is azt fogod hallani h ők a legjobbak.

2014. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Én elhiszem, hogy ezeket mondta, de nem kell velük foglalkozni. A vallásuk is ezt tanítja, hogy ők felsőbbrendűek nálunk. Nincs min meglepődni. Nekem konkrétan nincs felelősségem. Ráadásul az én dédnagyapámat is elvitték a nyilasok, mégsem gyűlölöm ezért a magyarokat és nem pofázom azt, hogy mindenki menjen múzeumba és vezekeljen az őseik bűneiért...


Te sem a gyereket fogod hibáztatni, ha az öregapja megölt egy embert.


# 2:

Gondolom te az első sorban szoktad nácizni a jobbikosokat, úgyhogy ne itt legyél demagóg.


# 3:

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. A holokauszt folyik már a csapból is. Mégis mit vártak? Egyébként vegyél fel egy bocskait, vagy más díszmagyar ruhát, menj végig Budapest belvárosában és minimum 10 méterenként le fognak nácizni. Vegyél fel egy kipát és mindenki leszarja, hogy mit csinálsz ott... Szerintem nem nekünk kéne múzeumokba menni.


# 4:

Nem csak fanatikus zsidók élnek ott. Vannak "normális" zsidók is, de őket ugyanúgy nem fogadták őket ott be, mint mondjuk a palesztinokat.

2014. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem az zavar hogy nacionalisták, hanem hogy ők pofáznak ha valamelyik másik ország próbál nacionalista lenni. Az náci, csak nekik szabad. Egyesülnie kell egész európának hogy egy birodalom legyen aki meg hazafi az náci. A másik hogy kivonták magukat a nemzetközi jogok alól. Ez kábé amit szabad jupiternek nem ... Szóval a képmutatás. Szerintem mindenki hálát adnak és éljenezne ha visszaállna a rend hagynák a p*ba az egész uniót meg mindenféle egyesülést. Mindenki a saját hazájába hazamenne. Minden olyan lehetne mint az első világháború előtt csak sokkal jobb technikával. Nem örülne mindenki? Az adósságokat felszámolnák stb. Free paper
2014. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

"Egyébként vegyél fel egy bocskait, vagy más díszmagyar ruhát, menj végig Budapest belvárosában és minimum 10 méterenként le fognak nácizni. Vegyél fel egy kipát és mindenki leszarja, hogy mit csinálsz ott... Szerintem nem nekünk kéne múzeumokba menni. "


ÉN mindig azt mondom h a magyar hagyományőrzés az jó dolog és nem szabad h elvesszen, csak az a baj h azok az emberek akik oda-vissza vannak magyarságukkal azok általában cigányoznak, zsidóznak, és még sorolhatnám h kiket utálnak még. Így az emberek össze kötik őket. A hazaszeret és büszkeség nem kéne h összefüggjön a rasszista eszmékkel, de Magyarországon sajnos legnagyobb részt ez összefonódott. Miért ne jöhetne velem szemben egy olyan magyar aki díszmagyarba van öltözve és büszke magyarságára vagy simán büszke mert ahhoz nem feltételen kell kiöltözni, de az ilyen egyik nap büszke magyar, másik nap meg kárpátiás pólóban, árpádsávos zászlóval kiabálja h retkes zsidók. Nézd meg elvileg magyarországon a "legmagyarabb" hírportál a kuruc.info, de nézd már meg hány %-a szól az ott megjelent híreknek a magyarokról? max 10. Többi cigány, román, szlovák, zsidó, nyugat.

Ott a jobbik mint nagy magyar párt. Csak úgy nem mondanák rájuk h nácik. Természetesen nem nácik, de h köztük van a legtöbb rasszista és antiszemita az is biztos. Miért nem lehetnének egyszerűen csak büszke magyarok?

2014. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
23:33 [link] Büszke osztrák volt. Találd ki mi történt vele?
2014. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez egy nacionalista ember megnyilvánulása volt. Ennyi, ilyenek a nacionalisták, a Magyar nacionalisták is, csak nem veszik észre magukon hogy milyen botrányosan nyilatkoznak meg, mint ahogy ez az ember sem veszi magán észre.
2014. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Izrael nacionalizmusa, a zsidók hazafisága példaértékű.


...lehetne, ha nem pont ugyanők gáncsolnák az összes nemzetet abban hogy ugyanazt kövessék.

2014. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

Az izraeli nagykovet EGYETLEN ROSSZ SZOT SEM EJTETT MAS NEPROL!!!!!!

Meg kene vegre ertenetek:

1. Buszkenek lenni a hazad teljesitmenyeire, a lelkes fiatalokra, az egy termeszetes jo erzes, es semmi elitelendo nincs bemme.

2. Elitelendo az, ha ugy vagy buszke magadra, hogy masok ellen beszelsz. Ennek egy formaja az irigyseg is, amikor a masik buszke oromet ugy magyarazod, hogy az a te lebecsulesed.

3. Mas sikerenek is lehet am orulni, mert az az EMBERISEG sikere - tehat a TIED is.

2014. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!