Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért fütyüli ki a "toleráns"...

Miért fütyüli ki a "toleráns" nyugati közönség a két 17 éves orosz lányt az Eurovízión? És a szakállas nő akkor is nyert volna, ha normálisan jelenik meg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
ukránokat is fütyülték?
2014. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez az európai közösség tényleg hanyatlik. Elnézve a show műsort a műsorvezetést, egy kicsit se éreztem úgy, hogy ez a show valóban egész Európának szólna, valamint még az ilyenkor elvárt ország imázs is elmaradt.

Dániáról most az az érzésem, hogy nincsenek emberek az utcán, teljesen üres a város. A kínos vigyorgás, pedig kötelező kellék a mindennapi kapcsolatokhoz.

Mint azt számos alkalommal tegnap poénként is elsütötték.

2014. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Eschungary.hu-n tag vagy? Ott is ezt vesézgettük, mert az a két kislány nem tehet semmiről...

2014. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 tetro ***** válasza:
59%

igen, ezekkel a liberálisokkal valami nincs rendben. igaz én csak annyit írtam, hogy kételkedem abban, hogy egy konkrét politikai oldal hívei fütyültek volna, és már jött is a bizonyára nem liberális ellenérv:


"Az üzenet küldője: khoblamova

Az üzenet címzettje: tetro

Az elküldés időpontja: ma 11:09

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért fütyüli ki a "toleráns" nyugati közönség a két 17 éves orosz lányt az Eurovízión? És a szakállas nő akkor is nyert volna, ha normálisan jelenik meg?

"09.36 bizonyára a liberálisok fütyültek..."

Az üzenet szövege: te mocsok patkány"


:D

2014. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok. Bizonyára nagy bajok vannak, ha azért kell lepontozni, mert leírtam, hogy két mezei tinédzser nem tehet semmiről- a politika témakörben Xanaxot kéne osztogatni...Na nesze fiúkák, hogy lenyugodjatok:


https://www.youtube.com/watch?v=q8J3GAg5zaI

2014. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 rémuralom ***** válasza:
100%
Azért, mert ez nem az éneklésről szól. Hanem politikáról (ezért kap a magyar versenyző mindig magas pontszámokat a környező országoktól, ahogy ezért kap egymástól mindig magas pontszámot Románia és Moldova is, és bizony ezért fütyülték ki az orosz versenyzőt is) és a showról (ezért nyert a szakállas csaj). Senkit nem érdekel, ki hogyan vágja ki a magas cét, a legritkább esetben jegyeznek meg egy-egy előadót a daláért, vagy magát a dalát.
2014. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!