Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik szerint ez a Conchita...

Akik szerint ez a Conchita Wurst Euroviziós éneklő szakállas nőimitátor szuper és jó, azok magyarázzák már el, hogy miért kell ez nekünk, mitől értékes ő, miért kell szeretni, hogy valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, a googleban keresse, számomra elborzasztó egy jelenség, képviselve egy érték nélküli világot.

Valami olyat, amiben egy egészséges ember nem érzi jól magát.

Tényleg ez a trend?

Egy férfi, aki (az még csak elmegy, hogy meleg, hiszen ez a magánügye, és ettől nem rosszabb ember másoknál) nőnek, sőt, luxusribinek van beöltözve, de szakállat növeszt, és énekesnőnek hiszi magát?

Hát könyörgöm! Pár évtizede az ilyeneket még bezárták!

És most ezt akarják trendnek beállítani?

Valami értelmes magyarázat jó volna, hadd tudjam, miért érték ez a ..."lény"?



2014. máj. 9. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 anonim ***** válasza:
90%
Mert mindenkit elfogadunk, bőrszíne, nemi identitása, blabla hovatartozása ellenére. Kivéve az oroszokat, most őket utáljuk.
2014. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 A kérdező kommentje:
Vivat irónia!
2014. máj. 9. 23:51
 3/184 anonim válasza:
84%

"Pár évtizede az ilyeneket még bezárták!"


Na ne viccelj már. Több száz éve minden cirkusz kötelező eleme a szakállas nő. Újszülöttnek minden vicc új.


Nem tudom, én egy kisminkelt férfitól nem gondolom, hogy a világ értékválságban lenne... Az emberkínzás, a háborúk, az egymással való embertelen bánásmód sokkal inkább erre mutatna, nem...?


Kicsit felfújod szerintem a dolgot. Azt meg ki mondta, hogy szeresd? Én is láttam valamelyik netes oldalon a címlapon, és nem kattintottam rá. Na?

2014. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/184 anonim ***** válasza:
84%
Ausztriának jó reklám, mert így megmutathatják, hogy mennyire toleráns ország, milyen fejlett, érdemes oda ellátogatni, bármennyire selejtnek tartanak otthon. Nem kell szeretni amúgy, de nem lesz rossz ember emiatt.
2014. máj. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/184 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy ő bekerült az Eurovízióba, annak kizárólag annyi az oka, hogy felhajtást csináljon egy amúgy minőségét és hitelét vesztett dalversenynek. Sima reklám, hisz a felháborodás is csak egyfajta visszhang. Egyébként nem értem, hogy miért foglalkozol ezzel és hogy ez Téged miért háborít fel. Mégis mit érdekel? Változtat valamin, számít valakinek is? Ahányszor láttam, annyiszor görgettem el felette. Súlytalan hír, valamiféle tolerancia-üzenettel, ami azért elég gyengusra sikeredett, nem mellesleg csak belemagyarázás, mivel ez tényleg csak reklám. Nem hiszem, hogy jelenleg a transzvesztiták lennének a leginkább megosztók, akik akkora csoportban lennének jelen Európa társadalmaiban, hogy el kéne őket fogadni és ezt ilyen versenyeken való részvételükkel is demonstrálni kéne (épp ezért nem a elfogadásuk miatt került be, ennyire ott sem együgyűek). Annyi más hír van, amin bosszankodhatsz és ennél fontosabb... szerintem magaddal szemben teszel a legtöbbet, ha a jövőben a hasonló súlyú híreket figyelmen kívül hagyod. Megkönnyítenéd az életed. 20/f
2014. máj. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem a problémádat. Hadd fordítsam meg a kérdésedet: mi teszi őt értéktelenné a szemedben? Te mik alapján ítélsz meg másokat? Engem rohadtul nem érdekel, hogy férfi/nő/szakállas/nem szakállas, és igazából az egész jelenség hidegen hagy, tehát azt sem tudom, hogy tehetséges vagy sem. Ezektől függetlenül, ha mindenáron meg akarnám ítélni, hogy értékes vagy értéktelen ember, akkor elsősorban a belső tulajdonságai alapján értékelném. Ha meg a művészete érdekelne, akkor arra lennék kíváncsi, hogy előadóként milyen.
2014. máj. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/184 anonim ***** válasza:
32%

Egyetértek Veled, kérdező. Én véletlenül akkor kapcsolgattam a tévét, épp ez az alak volt. Nem nézem az Eurovíziót, teljesen színvonaltalan lett, ahogy már valaki írta.

Minden esetre, amikor megpillantottam, annyival kommentáltam, hogy kész, Európa ennyi, vége. Legalábbis Nyugat-Európa. A tolerancia diktatúrájában élnek: kötelező minden aberrációt elfogadni, de az értékeket le kell húzni a WC-n. Sajnos ide jutottak. Na ez az, amiért sosem mennék nyugatra élni.... Nálunk még nem ennyire durva a helyzet, de sajnos mi is ráléptünk a lejtőre már. Köszönet a szélsőliberálisoknak, akik uralják a médiát és a "művészeteket"....

2014. máj. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/184 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, pontosan milyen értékeket sért egy nőnek öltözött férfi, amiért Európa végét jövendölöd?
2014. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/184 anonim ***** válasza:
35%
nem le- vagy felpontozást kértem, egy egyszerű kérdést tettem fel, amire racionálisan felépített választ szeretnék kapni.
2014. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/184 A kérdező kommentje:

Cirkuszi kötelezőelem egy dolog, a szezont a fazonnal keverés egy másik.

A cirkuszi izék torzszülöttek voltak, elborzasztani a népet, de nem példaképként voltak eléjük állítva.

Ráadásul a szakállas nők hormonzavaros, szerencsétlen asszonyok voltak, nem ilyen bohócok.

A férfi és sminkelés megint nem csak nem a lényeghez tartozik, a színészek is, a gót férfiak is sminkelik magukat, viszont egy férfi, aki nőnek hiszi magát, és szempilla/hajlebegtetések közepette túlszínéeszkedett mozdulatokkal jelz a világnak, hogy ő bizony egy díva, akinek szakálla van = azt se tudja, hogy fiú vagy lány, ez az emberek nagyobbik részének igenis zavaró, nem természetes.

Te megteheted, hogy továbblapozol, azonban egy tinédzser lehet hogy nem fogja, sőt, követendő példának látja - te akarod a gyerekedet ilyennek látni majdan ha nagy lett?

2014. máj. 10. 06:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!