Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban vagy az...

Franciaországban vagy az Egyesült Királyságban él arányaiban több fekete afrikai?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Franciaországban én inkább indiaiakat láttam, de egyébként mindkét országra jellemző, hogy csak a nagyvárosok vannak velük tele.

Plusz Angliában ezt egy kicsit nehezebb eldönteni, mert a gyarmatoknak hála nagyon sok színsebőrű van, akik már generációk óta ott élnek, és teljesen beolvadtak a többségi társadalomba.

2014. máj. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind két országban élnek már több generációs színes bőrű családok is, akik a gyarmati országokból kerültek fel.
2014. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

"Franciaországban én inkább indiaiakat láttam"


Nem indiaiak voltak azok, hanem arabok... Hidd el a Franciák is jobban örülnének az indiaiaknak.. Azok legalább nem erőszakolnak meg egy nőt azért mert nem hord a fején kendőt.. A drága araboknak ez azt mutatja hogy az nem is igazi nő, erkölcstelen, és azt lehet vele tenni amit akarnak...

2014. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
azt nem ertem miert vannak itt miert nem lehet oket vissza kuldeni oket
2014. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Őszödi Ferenc ***** válasza:
45%

"azt nem ertem miert vannak itt miert nem lehet oket vissza kuldeni oket"


Mondja ezt egy feltételezhetően bevándorolt magyar.

Egyébként azért nem lehet őket visszaküldeni, mert nincsen hová. Ott születtek, az a hazájuk.

2014. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!