Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon egyre több afrikai (fekete) ember?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam Győrben egy bevásárlóközpontban, és kb 20 afrikait láttam. Eddig is ennyi volt? Vagy esetleg most könnyeben kapnak letelepedési engedélyt?
2014. márc. 8. 17:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%

Az EU tagság velejárója, egyfajta bónusz.:D


Sajnos Győrben tényleg egyre több van, de ez még mindig semmi Bécshez képest.


Ezek valszeg menekültek.

2014. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
Focisták barátai is lehettek, nálunk Miskolcon szabadidejükben van hogy 4-5en is összefutnak.
2014. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Én konkrét családokat láttam.
2014. márc. 8. 18:04
 4/41 anonim ***** válasza:
64%
A multikulturalizmus vele járója... erre büszke lehet a liberális demokrácia...!
2014. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
59%
Miért baj az neked? Én múltkor egyetemen dumálgattam egy fekete csajjal :D
2014. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj, csak nem értem minek jönnek ide. Vannak az unióba jobb helyzetbe lévő országok.
2014. márc. 8. 18:08
 7/41 anonim ***** válasza:
64%

Régen is voltak, most is vannak feketék Magyarországon. Szerintem nem több és nem is kevesebb. Vki tanulni jön. vki dolgozni, vki átutazóba van nyugat felé.

Egy ilyen kérdésre meg majd fogod kapni a multikultis, liberális, zsidós szöveget majd, de azoknak ne higgy mert kattantak.

2014. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
Én Bp-n vagyok, és azért nem mondhatnám hogy hú de sok feketét látok. azok nagy része is tanul egyetemen, vagy üzletember.
2014. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

"Egy ilyen kérdésre meg majd fogod kapni a multikultis, liberális, zsidós szöveget majd, de azoknak ne higgy mert kattantak."


Ja, mert biztos nem azért vannak itt, mert a libbantak tárt karokkal várják és tömegével engedik be őket az EU-ba...

2014. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában még több van
2014. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!