Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Székelyföld miért nem kiáltja...

Székelyföld miért nem kiáltja ki a függetlenségét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a székelységnek nem a függetlenség a célja, de Románia a területének elvesztésétől való félelemtől talán megenyhülne és próbálná engedélyekkel lecsillapítani a székelységet. Plusz hogyha idővel válságba menne át (mint pl.: Ukrajnában), akkor talán a világ is felfigyelne a székelységre és támogatná őket.
2014. júl. 10. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Rendben. 30 székely legény kiáll a főtérre, és talajrészegen kikiáltja a függetlenséget.

Bukarestben a román politikusok megvakarják a töküket, és aszongyák, hogy NEM.

Utána hogyan tovább?

2014. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Ugyan miért tenné?

Ha elszakadsz a hazafias pártok lózungjától majd meglátod, ez az egész nem jó semmire azon kívül, hogy az őrületbe kergessen pár iskolakerülőt.

2014. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

"Székelyföld miért nem kiáltja ki a függetlenségét?"


Mert nem elmebetegek. Franc akar háborúzni, meghalni.

2014. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
47%
Azért mert körberöhögnék őket.
2014. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mert ahhoz a nyugat "támogatása" kellene.
2014. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1-es: én nem azt akartam hogy 30 részeg székely kiáltsa ki a függetlenséget, hanem az SZNT.
2014. aug. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!