Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti mit csinálnátok vagy hova...

Ti mit csinálnátok vagy hova menekülnétek ha. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van az a feltörekvő szélsőséges iszlamista szervezet ISIS amelyik kitűzte céljául hogy ISZLÁM ÁLLAMként újra éleszti az oszmán birodalmat.(googleben keresetek rá a képeknél, találni fogtok egy térképet.)Szóval azt tervezik hogy egészen Ausztriáig bevonulnak, így Magyarországot is elfoglalva. Ha ez bekövetkezne ti hova menekülnétek? Átérnétek az iszlámra és itt maradnátok? vagy elmenekülnétek? a keresztényekre halál vár! Még most nevetünk rajta de jelentősen előre nyomultak Irakban. Van saját víz és olajeltátásuk, fegyvereik. tehát már államként működnek. Én úgy gondoltam Lengyelországba menekülnék.

2014. aug. 8. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Én muszlim vagyok, ettől függetlenül nem szívesen várnám be őket. Először Ausztria, de angolul felsőfokon beszélek, úgyhogy Egyesült Királyság vagy Írország lenne a végső cél.


De ne tarts tőlük, csak azért sikeresek, mert nem ütköznek komoly ellenállásba.

2014. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Én körülmetéltként a Holdra fogok menni.
2014. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Chuck Norris a válasz mindenre
2014. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jól mondod utolsó!
2014. aug. 8. 17:02
 5/16 szántóvető ***** válasza:
100%

az oszmán birodalom feltámad és leigáz..ez a nap híre.

te meg már azon gondolkozol hogy hova menekülj.

hány éves vagy?10?

2014. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Esélyük sincs,ha a Fradi-UTE-DVSC ultrái összefognak.Aztán jönne az a tizenakárhány Grippen,és szétlőnék őket a p*csába.


Itt a vége fuss el véle.

2014. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1.) https://www.youtube.com/watch?v=71C-wM70eE0

2.) https://www.youtube.com/watch?v=6q886YCYFOQ !!!!


főleg a másodikat nézzétek meg utána beszélhetünk ellenállásról meg hasonlók!!!

2014. aug. 8. 20:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ez bekövetkezik akkor felveszem a zsidó vallást, szakállat növesztek, felveszek egy kipát, felszállok az első Közel-keleti gépre és zsidó zászlót fogok lengetni amíg agyon nem vernek :D
2014. aug. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
persze és ezt a NATO ölbe tett kézzel nézné... :DDD
2014. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nos, ez soha nem fog megtörténni. Csak azért hajtogatja annak a szervezetnek a vezetője, hogy majd elfoglalják a világ egy részét, hogy a saját követővel elhitesse, hogy milyen erősek, és hogy minderre képesek. De természetesen nem olyan erősek, hogy ezt meg tudják tenni.

Ha ez mégis megtörténne, elmenekülnék, bár szeretem és tisztelem az iszlám vallást, de amit ezek művelnek, annak köze nincs az iszlám valódi céljához.

2014. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!