Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hova menekülnétek, ha kitörne...

Hova menekülnétek, ha kitörne a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
USA, mint Ukrajnak szövetségese, háborút kezdeményez, hogy megállítsa az "orosz agressziót", ezáltal kitör egy háború. Egyelőre nyugat és közép európában még nincs semmi, de nagyon benne van a levegőben, továbbá atomháború kitörése is felmerülhet. Ti melyik országba menekülnétek, mit vinnétek magatokkal, (pénz, arany stb)?

2014. aug. 4. 12:58
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Ausztália? Svájc? Kanada? Dél-Amerika?
2014. aug. 4. 13:01
 2/49 anonim ***** válasza:
21%

Nem mennék sehova.

De ha nagyon úgy érzed kérdező, valamelyik pszichiátrián kezdjed a keresgélést.

Nagyon jó nyugtatók vannak manapság.

2014. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
33%

Atomháború esetén teljesen mindegy....Észak-Amerika, Európa és Ázsia egy része is lakhatatlanná válna.


A többi kontinens, Afrika, Ausztrália, Dél-Amerika pedig megfertőződne.

2014. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
22%
Jönnének értem a reptoid haverok és felvinnének a holdra.
2014. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
47%
Miért kéne menekülnöm? Én magyar vagyok.
2014. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
66%

Atomháború elől nem kellene menekülni. Nem láttad a veszélyes partvidék c. filmet. Nekem nagyon átjött, mi is lenne, ha egy ilyen megtörténne.

Ha viszont kitörne valami háború itt mifelénk, én biztos mennék a családommal egy békésebb országba, vinném, amit tudok, aranyam olyan sok nincs, a pénzem lehet akkora semmit nem érne(amúgy az sincs sok), de vinném a kutyáinkat, tudod, ilyenkor derül ki, mi érték az életünkbe, mi nem, a sok összeharácsolt tárgy hirtelen felesleges teherré válna, pedig mennyit dolgozunk egy-egy darab lomért.

2014. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
13:01 Egyelőre csak agyalok, mert nem szeretek későn kapkodni. Baj? Egy tényleges háború előtt is biztos vicceskedett előtte a lakosság.
2014. aug. 4. 13:16
 8/49 anonim ***** válasza:
87%

Már ha lengedezne a háború szele, elkezdenék nyugat felé orientálódni, lehetőleg hogy pár órán belül elérjem Svájcot vagy Liechtensteint. Azok mindig kimaradnak a dolgokból. Ha pedig vészesen közelít a szarvihar, irány Kanada.


"Miért kéne menekülnöm? Én magyar vagyok."


És ettől nem fog a golyó?

2014. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
49%

Nos valószínűleg Svájcba - nem engednének be. Mindenki oda menne. Egyébként talán Brazília.

Egyébként 1: háború nem lesz.

2: ha lesz is, nem atomháború, hanem biológiai. Miért tennék lakhatatlanná a leendő gyarmatokat, amikor megtehetik, hogy egy biológiai fegyverrel megölik a lakosságot és bevonulnak. Természetesen hogyan fejlesztenek biológiai fegyvert? 1: megvan a fegyver, csinálnak ellenszert és azután bevetik. 2: megvan a gyógyszer és csinálnak hozzá fegyvert.

2014. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
2%
Egészségedre! Ha te vagy "a" magyar, akkor nem kár értük.
2014. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!