Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszik Európában sokan,...

Miért hiszik Európában sokan, hogy a muszlim nők a közel-keleten el vannak nyomva és áldozatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 01:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindenki akar rövidnadrágban meg miniszoknyában, szajha módjára villogni.
2014. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

21-nek igaza van.

19 a fátyol nincs rákényszerítve a nőkre. Annyi van előírva hogy takarják el a keblük. nekem pl. eszembe se jutna rövid ruhákban illegetni magam idegen férfiak előtt, és ha egy muszlimhoz mennék hozzá, akkor nem is kéne kérnie, hogy vegyem fel a kendőt, mert magamtól felvenném, sőt még a csadort is. hiszen egy férjes asszony minek is akarna másnak tetszelegni? a barátnői, családja előtt lehet úgy ahogy akar.

alapvetően az a baj sokunkkal, hogy a hűség már ismeretlen fogalom számunkra, és már-már természetes a házasságtörés is. szerintem egy nőnek (pláne egy férjes asszonynak) megalázó rövid ruhákban járni, amiből akár a melle is kivan, és persze ha beszólnak neki az meg nem tetszik. de ez csak az én véleményem, meg úgy pár millió másik emberé...

2014. aug. 17. 22:41
 23/66 anonim ***** válasza:

16-osnak igaza van abban, hogy vigyáznunk kell, nem szabad összekeverni az iszlámot és a Közel-Keletet. Itt a kérdés pontatlan volt.


Példa volt az afrikai nők megcsonkítása, ami ugye egyrészt nem muszlim szokás, másrész nem is Közel-Kelet, tehát tisztázni kéne, mi is volt pontosan a kérdés :)

2014. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
45%

Most komolyan azt várod kérdező, hogy bárki benyelje, hogy nő vagy?

Azért ennyire hülyének nem kéne nézni senkit.

De igazatok lesz, magyarország lesüllyed a legutolsó országok szintjére. Állat módjára lehet majd bánni a nőkkel, lehet jobberkedni. Hajrá.

2014. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, a kérdés pontos volt, én közel-keletre gondoltam, ahogy a kérdésben is írtam.

Szomáliát és egyéb afrikai országot nem én hoztam fel.

Nálam közel kelet Egyiptom, Irak, Irán, Szaud-Arábia, Emirátusok, Jordánia stb. és ezek alapvetően iszlám országok.

2014. aug. 18. 00:47
 26/66 anonim ***** válasza:
93%

A nők nem kényszerből hordják a kendőt. Nem értem, hogy honnan veszitek ezt. Én muszlim családból származom, nálunk senkire sincs rákényszerítve, mindenki önszántából hordja.

A családban vannak olyanok is, akik nem hordják. Egyetlen nő sem lett bántalmazva.

Ne képzeljétek már azt, hogy a muszlim nőknek olyan rossz élete van.

Pl. házasságkötéskor nem kis összegeket kapnak.

Amikor nekem volt az esküvőm, nagyon sok aranyat, pénzt kaptam, ami csak engem illet meg, a férjemnek nincs joga elvenni. De miért is tenné?

Sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagyok, mint a legtöbb európai nő. Maximális tiszteletet, megbecsülést, szeretetet kapok. Soha nem vertek meg. Nem vagyok megcsonkítva, nem is leszek.

A férjem ugyanúgy főz, mos, takarít, gyerekre vigyáz, ahogy én. Ha akarok, dolgozhatok, amit keresek, az kizárólag az enyém.

Ha válni szeretnék, ahhoz is jogom lenne.

Nem érzem magam elnyomva.

Egy Muszlim nő a Közel-Keletről

2014. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
26%

26-os, köszönjük.

Jobbik propaganda tövig nyomja!

Jelszavunk: tudunk nagyobb baromságot mondana, mint tegnap!!!

2014. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:

#27


Senkit nem érdekel a f##znáci jobbik nem érted meg? Kit érdekel az összes hungarista nagybarom gci?


Egyébként meg szép tulajdonság, hogy másra kened rá a kamut, holott te hazudoztál össze-vissza. Dehogynem élsz itt.

Külföldön élő magyarok már otthagyják az ilyen mocskos hozzáállást. Viszont te nem ezt mutatod!


Ha nem Mo-n élsz...

akkor miért használsz ékezeteket?

akkor miért nem hagytad ott a mentalitást?

akkor miért állandóan a piszkos magyar politikával, azon belül a jobbikkal foglalkozol?

2014. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
2014. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
Ja és utólag köszönöm #21-es válaszra a lepontozást! Látom fáj az igazság keményen!
2014. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!