Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországnak kik a szövetség...

Oroszországnak kik a szövetségesei?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés így az ukrajnai események kapcsán jutott eszembe.


Oroszországot sokan nem szeretik. Tudom korrupt állam, de szerintem jelenleg ők az egyetlenek itt Európában, akik még tartják magukat valamennyire. Úgy értem a nyugat nagyon liberális lett, lassan már az állatokkal történő szex is elfogadottá válik. Míg Oroszországban az efféle dolgok eléggé el vannak nyomva, bár nagyot modernizálódott az elmúlt évtizedekben.


Nem gondolom, hogy ez egy ideológiai harc lenne, de nem lehet, hogy arról van szó, hogy a nyugat útjában már csak Oroszország áll? Esetleg Kína, de az az USA nagy pajtása.. még.


Szóval ti mit gondoltok?


Szerintem itt az van a háttérben, hogy Oroszország maradt a nagy ellenfél, akivel valahogy le kell még számolni, és azt próbálják kihasználni, hogy a vele határos országok szinte egytől egyig ellenségként tekintenek rá. Nem hiszem, hogy Oroszország csak úgy heccből nekiugrana az egész nyugatnak, hiszen elég nagy hátrányból indul.



2014. aug. 30. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Na, meg az orosz férfiak még mindig férfiak :)


Főleg az északiakat szeretem, de felfordul a gyomrom a svédektől, olyan nőiesek, mintha nem is férfiak lennének.Biztos az idióta országuk vezetése az oka.


Az oroszokban meg van valami különleges, van bennük valami harcos, valószínűleg ez teszi őket vonzóvá.

Az ember tudja, hogy egy orosz kiáll a családjáért, bármi is történjék.

2014. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

"Míg Oroszországban az efféle dolgok eléggé el vannak nyomva"


Igen, náluk csak a TBC, az AIDS, az alkoholizmus, a nikotinfüggőség, a heroin és a szegény ember heroinja, a krokodil drog a menők.

2014. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Harcolnak is ellene, de ott mivel alacsonyabb az életszínvonal, így érthető, hogy pl. az alkoholizmus sokkal elterjedtebb. De ez nem válasz a kérdésre.
2014. aug. 30. 22:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem ideológiai harcról beszélünk,legalábbis úgy nem,ahogy te írtad. Világuralomra való törekvés,őgy már igen. De természeti kincsek miatt.
2014. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Jajj,58%-os, te amcsi propagandista... ezt máshová is mindig bebiggyeszted,csak tudnám mit kapsz ezért...

És már máshova is beírtam ennek a cáfolatát,h amerikában milyen drog boltok működnek, és hogy. Tök nyilvános. A másik,hamár idáig süllyedünk,amerikában kb az összes sztár drog és alkoholelvonókúrára járkál.

2014. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Globális szinten már a pénz diktál!

Ez megbuktatta a kommunizmust!

A többi ment magától!

Csak mindig van egy nem várt opció!

Kínáról eddig semmit sem tudtunk!

Nekem a nyolcvanas évek könyvei elintézték másfél oldallal!!!

De ott valami MÁS történt!

Egy olyan kettőssége a kapitalista szabad tőkefelhalmozásnak és pénzmozgásnak, ami a kommunista totális egyeduralmat jelenti mindenek felett!

ÉS MŰKÖDIK!

És mennyire!

2014. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Kína a vegytiszta kapitalizmus.


A szabadversenyes (vad-) kapitalizmus lényege, hogy az erősebb piaci szereplők legyőzik a kevésbe versenyképesebbeket, vagyis a gyengébbeket, a nagyhal megeszi a kicsit. Ez a folyamat egészen addig tart, amíg csak egyetlen egy marad, mégpedig kialakul az abszolút monopolhelyzet: az államszocializmus. Az állam kezében összpontosul minden.


Kínában testesül meg a kapitalizmus, mint folyamat vége.


A kapitalizmusnak útjának két végcélja lehetséges: vagy a szervezett államhatalom, vagy a szervezett magánhatalom (maffia, oligarchák, milliárdos nagytőkések) kezébe kerül minden. Egyik rosszabb, mint a másik.

Az állami talán azért jobb egy fokkal, mert látható, transzparens. A magánhatalom pedig rejtett, megfoghatatlan, átláthatatlan, szinte lehetetlen ellene küzdeni.


Oroszországban oligarchia csere zajlik. Az egyik maffiacsoport kivégezte a másikat. Annyi a különbség, hogy míg az egyik nyugati orientációjú, a másik keleti, éppen ezért haragszik rá a nyugat. Az pedig hab a tortán, hogy a Putyin-féle milliárdos oligarchák szívébe csöppnyi hazafiasság is szorult az internacionalista nyugatosokkal szemben, akik kiszolgáltatják az országot jó pénzért cserébe.

2014. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És Oroszország szövetségesekkel hogyan áll? Irán gondolom mellette áll. És azon kívül még valaki?!
2014. aug. 31. 00:39
 9/13 A kérdező kommentje:
A tengerentúlon talán még Venezuela.. bár azt nem tekinteném olyan földbenyúló szövetségesnek, inkább ilyen kényszerszövetségnek, hogy van egy közös ellenség.
2014. aug. 31. 00:40
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

"Oroszországot sokan nem szeretik. "


Amcsikat meg NATOT még többen ! Sőt még spk nato országban sem, pl itt


" Úgy értem a nyugat nagyon liberális lett, lassan már az állatokkal történő szex is elfogadottá válik"


Már ideje is lenne ! Nagyon belefáradtam a konvencionális sexbe és nem szeretnm, ha lecsuknának mert új dolgokra vágyok néha


"Oroszországnak kik a szövetségesei?"


Ha az ancsik az ellenél, akkor az összes amcsi, izrael, angol ellenség ezek : Kína, Japán, öszes arab ország (gazdag emírségek, afganisztán is) + afrika

2014. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!